آموزش اینترنت

انواع روش های تبلیغ اینترنتی پربازده (تا سال 2024)

در دهه های اخیر روش های تبلیغ کسب وکار برای صاحبان مشاغل به طرز چشمگیری تغییر کرده است. گسترده ترین تغییرات در زمینه بازاریابی وتبلیغات مربوط به تبلیغات دیجیتال است.

یک گزارش تحقیقاتی توسط Zenith پیش بینی می کند هزینه تبلیغات اینترنتی در ایالات متحده در سال ۲۰۲۰، با ۱۲٫۴ درصد افزایش به بیش از ۱۳۵ میلیارد دلار افزایش یافته که ۵۳ درصد هزینه کل تبلیغات را به خود اختصاص می دهد. این بدان معناست که اکنون بیش از نیمی از هزینه های تبلیغات به رسانه های آنلاین منتقل شده است.

نکته حائز اهمیت در تبلیغات، استفاده از بستر اینترنت با وجود کاربران میلیونی در سراسر جهان است. همراه شدن با این تغییر جهانی میتواند شما را به گونه ای دیگر در مسیر تجارت جهانی قراردهد. در این مقاله، به بررسی ده تا از محبوب ترین پلتفرم های تبلیغاتی و نحوه استفاده از آن ها برای بازاریابی تجارت خود در سال ۲۰۲۰ و بعد از آن می پردازیم.

قبل از تبلیغ در اینترنت این 5 نکته را بلد باشید

قطعا پیشنهاد ما و هر کارشناس بازاریاب دیگری استفاده از تبلیغات در وب سایت های پربازدید اینترنتی است. اما فقط آنهایی که تعداد بنر کمی در وب سایت شان قرار می دهند. هرچند برای تبلیغات موثر در وب سایت ها باید موارد زیر مدنظر قرار گیرند:

۱- موضوع عادی یا جدید بودن وب سایت

تحقیقات مختلف ثابت کرده است که هر چقدر یک وب سایت برای شما تکراری تر و معمول تر باشد، توجه شما به تبلیغات و موضوعات جنبی آن کمتر است. یعنی چه؟ فرض کنید وب سایت مورد علاقه ای در زمینه اخبار ورزشی دارید.

هر زمان که به این وب سایت مراجعه می کنید، چون ساختار وب سایت را کاملا بلد هستید، مستقیما بدون توجه به جزئیات دیگر، به سراغ خواندن خبرها در بخش مورد علاقه خود می روید. در این میان به احتمال زیاد هیچ توجهی به تبلیغات تکراری آن که هر از چند گاهی عوض می شوند، نخواهید کرد!

طبیعی ست چون برای شما این محیط پر از تبلیغات تکراری شده است. پس جزئیات و تبلیغات موجود در چه وب سایتی برای شما موثرتر است؟ جواب کاملا واضح می باشد، وب سایتی که شما برای اولین بار از طریق گوگل با آن آشنا می شوید یا اصلا برای اولین بار یا دومین بار آن را مشاهده می کنید. ضمنا توجه کنید که افرادی که به وب سایت های شلوغ مراجعه می کنند افراد تکراری هستند ولی وب سایت های با سئو قوی، به مراتب تبلیغ شما را به افراد غیر تکراری نشان خواهند داد!

۲- بحث قیمت تبلیغات

از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آیا به همان میزان که پول می دهید، مخاطب دریافت می کنید؟ این نکته بسیار مهمی است. برای این موضوع ما پس از چند روز جستجو و تحقیق، ۲۰ تا از بهترین سایت ها برای تبلیغات بنری در ایران را تدوین کردیم (حتما ببینید)

۳- مخاطبان و نوع آنها

نیز در این زمینه بسیار مهم هستند. مثلا بهیچوجه به شما پیشنهاد نمی کنیم که تبلیغات خود را در وب سایت ها دانلود نرم افزار قرار دهید. چرا؟ مشخص است چون اکثر کاربران این وب سایت ها بدنبال کالای رایگان و دانلود می باشند و نه بدنبال یافتن کالای جدید! ضمنا کالایی که ارائه می کنید سعی کنید در وب سایتی با موضوع مشابه باشد چون نوع مخاطبان شما در آن وب سایت ها بسر می برند.

۴- تبلیغات خود را بصورت تصویری (بنری نه متنی) انجام دهید

علت آن هم کاملا واضح است. موضوعاتی که انسان می بیند، ماندگاری ۱۰ برابری نسبت به موضوعات نوشتاری دارند (مثلا شما پس از ۲۰ سال یک نفر را از روی قیافه او می شناسید ولی نام او را به خاطر نمی آورید!).

پس حتما از تبلیغات بنری استفاده کنید و سعی کنید بنری طراحی کنید که تصویری ماندگاری در ذهن کاربر داشته باشد (هرچه ساده تر بهتر!). ضمنا سعی کنید که از یکی از اندازه های زیر برای بنر خود استفاده کنید زیرا تحقیقات گسترده شرکت گوگل نشان می دهد که اندازه های زیر بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب دارند:

تبلیغات اینترنتی 1

۵- از وب سایت های تبلیغات رایگان هم استفاده کنید

در کنار وب سایت هایی که در لینک بالا معرفی کردیم حتما از وب سایت های تبلیغات رایگان هم استفاده کنید. درست است که تاثیر تبلیغ در این سایت های رایگان به دلیل شلوغ بودن و اینکه اکثر کاربران آن تبلیغ دهنده هستند، قابل مقایسه با سایت های بالا نیست ولی بی تاثیر هم نیست. حتما ۷ تا از بهترین سایت های تبلیغات رایگان اینترنتی پربازدید در ایران را که معرفی کرده ایم ببینید.

6- یک تجربه شخصی

بطور خلاصه تجربه بنده ثابت کرده است که تبلیغ در سایت های پربازده (که در اینجا معرفی کردیم) یا در این سایت های رایگان (خیلی پیشنهاد نمی شود) و سپس اینستاگرام و تلگرام پربازده تر است. در سایت ها هزینه اندکی می پردازید و بنرتان را در آن تبلیغ می کنید یا لینک اینستاگرام و تلگرام تان را در سایت ها تبلیغ می کنید تا مشتریان و اعضای کانال تان افزایش یابند.

در تلگرام به کانال های مختلف درخواست تبلیغات بدهید (هزینه ش اندک است) و در اینستاگرام زیر پست های افراد مشهور یا پیج های شبیه به کار خودتان اول از همه کامنت بگذارید یا اینکه تا می توانید همه را فالو کنید تا بتوانید فالوور جذب کنید و بعد کالای تان را بفروشید.

بهترین روشهای تبلیغات اینترنتی در سال 2023

۱- پرداخت به ازای کلیک (جست و جوی تبلیغات)

حتما دیده اید که گاهی یک کلید واژه در گوگل سرچ می کنید. مثلا خرید شارژ ایرانسل- اینکه سایت یا پیج شما در ابتدای نتایج گوگل قرار گیرد و کاربران زیادی با این سرچ به سایت شما سرازیر شوند و شارژ ایرانسل بخرند کار سختی  ست و زمانبر است. اما می توانید خیلی راحت یک جایگاه را در ابتدای گوگل رزرو کنید. با این کار وقتی کاربران سرچ می کنند خرید شارژ اینترنت، سایت شما به عنوان گزینه اول نمایش داده می شود.

رشد محبوبیت تبلیغات گوگل طی ده سال گذشته حیرت انگیز بوده است. در سال ۲۰۱۹، به صورت میانگین ماهانه، بیش از ۱۶۰ میلیارد جست و جو در گوگل انجام شده است. مشاغل به ازای هر ۱ دلار که برای تبلیغات گوگل هزینه می کنند به طور متوسط ​​۲ دلار درآمد کسب می کنند.

یکی از مزایای عظیم تبلیغات پرداخت به ازای کلیک این واقعیت است که شما فقط هزینه آن چه را که مصرف کنندگان روی آن کلیک می کنند پرداخت می کنید. توانایی هدف گذاری و آزمایش بازارهای خاص و برپایی کمپین های تبلیغاتی به معنای قابل توجه بودن علاقه خریدار است.

شاید تنها نقطه ضعف رقابت سایر شرکت های همان صنعت باشد. به دلیل سهولت دسترسی بهGoogle Ads، در اکثر بازارهای محبوب چندین تبلیغ کننده برای کسب رتبه برتر رقابت می کنند.

مزایا و معایب

۱-تنظیم آن بسیار آسان است و با یک کلیک به راحتی تبلیغ شما آپلود میشود.

۲-یکی دیگر از مزایای این موتور تبدیل مشتری احتمالی به مشتری واقعی است.

۳-از معایب این روش تبلیغاتی رقابت زیاد در بعضی از بازارها است که امکان ایجاد هزینه های بالا را به همراه دارد.

۴- از اینجا می توانید تبلیغ کلیکی گوگل را سفارش دهید

۲- تبلیغات رسانه های اجتماعی

تبلیغات یک نیرو محرکه مالی است که تمام رسانه های اجتماعی را هدایت می کند. LinkedIn تبلیغات پولی را از اوایل سال ۲۰۰۵ آغاز کرد و فیس بوک در سال ۲۰۰۷ این کار را آغاز کرد. اینستاگرام در سال ۲۰۱۳، تنها سه سال پس از راه اندازی برنامه، تبلیغات را به این پلتفرم اضافه کرد.

دنیا به ایده دیدن تبلیغات در فیدهای رسانه های اجتماعی عادت کرده است. حتی اگر افراد تبلیغ شما را نادیده بگیرند، اما به هرحال تجارت شما دیده خواهد شد. با ابداع ابزاری مانند Facebook leads forms، این پلتفرم راه های دسترسی تبلیغ کنندگان به بازار خود را افزایش داده است.

مزایا و معایب

۱-این نوع از تبلیغ هزینه کمتری از گوگل دارد.

۲-همچنین حجم تاثیرگذاری در این نوع از تبلیغات زیاد است.

۳-از معایب این نوع تبلیغ میتوان گفت هرچه کلیک کمتر باشد تعامل کاربر نیز کمتر خواهد بود.

۴- در ایران تلگرام و اینستاگرام موثرترین رسانه های اجتماعی برای تبلیغ هستند. در کانال های شلوغ و مرتبط با کارتان آگهی بدهید. هزینه اندکی دارد.

۳- ایمیل مارکتینگ (بازاریابی ایمیلی)

پانزده سال پیش احتمالا بعد از دریافت هر گونه ایمیل، آن را باز می کردید. اما امروزه احتمال باز کردن همه آن ها کم تر شده است. در حالی که نرخ خواندن ایمیل ها در ده سال گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافته است، در سال ۲۰۱۹ این نرخ به طور میانگین روی ۲۲ درصد ثابت مانده است.

بسته به تجارت و کسب و کار شما، ارسال ایمیل برای مصرف کنندگان هم چنان می تواند یک گزینه مناسب باشد. به ویژه هنگامی که تبلیغات الکترونیکی به عنوان بخشی از یک استراتژی گسترده تر در نظر گرفته شود، می تواند به حفظ محصولات و خدمات شما برای مصرف کنندگان کمک کند.

مزایا و معایب

۱-از مزایای این نوع از تبلیغ هزینه کم و راه اندازی آسان است.

۲-همچنین افزایش دسترسی بعد از گذشت زمان است.

۳- از معایب این نوع از تبلیغ میتوان به تعامل پایین تر در مقایسه با دیگر برنامه ها اشاره کرد.

۴- در ایران بازدهی کمتری دارد چون بسیاری معمولا از ایمیل استفاده نمی کنند

word image 15

اینفلوئنسر مارکتینگ می تواند به رشد برند شما و ارائه مشوق های فروش کمک کند.

۴- تبلیغات در پادکست یا ویدیوهای آموزشی تان

کافی ست یک ویدیو یا پادکست تولید کنید و آن را در آپارات و نماشا بارگذاری کنید. و تبلیغ محصول یا پیج خود را روی ویدیو و زیر آن به صورت نوشته انجام دهید. یا اینکه اگر وقت آن را ندارید هزینه ای به این دو سایت پرداخت کنید تا شما را در ابتدای همه ویدیوها به عنوان تبلیغ معرفی کنند. با افزایش محبوبیت پادکست ها در طی ده سال گذشته، فرصت های زیادی برای تبلیغ کنندگان فراهم شده است تا از مخاطبان علاقه مند استفاده کنند.

به تبلیغ کنندگان پادکست اغلب “حامی مالی یا اسپانسر” گفته می شود زیرا به پادکستر ها اجازه می دهند به کار خود ادامه دهند. به عنوان یک مبادله پایاپای برای اسپانسر، معمولا آگهی که مالک پادکست در هر قسمت ارائه می دهد، خوانده می شود (شبیه رادیو).

مزیت قابل توجه تبلیغات در پادکست ها این است که مخاطبان به شخصی که تبلیغ را می خواند اعتماد زیادی دارند. بیش تر شنوندگان می دانند که پادکستر تبلیغات محصولات یا خدماتی را ارائه نمی کند که متناسب با مخاطبان آن ها نباشد.

مزایا و معایب

۱-این نوع از تبلیغ در عین کاربران محدود؛ اعتماد بالایی وجود دارد و تبلیغ بسیار موثر خواهد بود.

۲-این نوع از تبلیغ هزینه بسیار مناسب برای شما خواهد داشت.

۳- تبلیغات در پادکست قابل رد شدن هستند و ممکن است برای اثر بخشی به کمپین های مکرر نیاز داشته باشند.

word image 16

یک کوپن آنلاین با یک پیشنهاد جذاب ممکن است کافی باشد تا مشتریان جدید از یک تجارت محلی بازدید کنند.

۵- اجاره بنر تبلیغاتی در سایت های پربازده (پیشنهاد ما)

هر تجارتی که می خواهد به صورت آنلاین پیدا شود باید یک صفحه گوگل برای کسب و کار خودش ایجاد کند تا به افزایش دیده شدن توسط مخاطبان کمک کند. این صفحات رایگان هستند و به جست و جو کنندگان محلی اجازه می دهند تا کسب و کارهای نزدیک خود را پیدا کنند.

طبق تحقیق انجام شده توسط Think With Google ، ۷۵ درصد از افرادی که اطلاعات مفید و محلی را در نتایج جست و جوهای خود پیدا می کنند، بیش تر به صورت فیزیکی به فروشگاه های مربوطه مراجعه می کنند.

علاوه بر ارائه اطلاعات، گوگل اجازه می دهد که پیشنهادات به لیست شما اضافه شوند. این پیشنهادات به عنوان انگیزه و مشوقی برای ترغیب مردم به امتحان کسب و کار شما هستند.

اگر فردی به دنبال کسب و کاری مانند شما در منطقه محلی خود باشد، یک کوپن کوچک همراه با یک پیشنهاد ممکن است به اندازه کافی برای تماس یا ملاقات او کافی باشد.

مزایا و معایب

۱-بر خلاف اینستاگرام و تلگرام که برای یک روز تبلیغ می گذارید، اینجا اجاره ماهیانه می کنید و نزدیک به یک میلیون نفر آگهی شما را می بینند

۲- می توانید از سایتی که بنر خود را در آن می گذارید لینک بگیرید و اعتبار سایت یا پیج خود را افزایش می دهید

۳- هزینه آن نسبت به بازدهی بسیار قابل قبول است

۴- ۵۰ تا از بهترین سایت ها برای تبلیغات بنری در ایران

word image 17

ویدئو می ‌تواند برای ترویج، آموزش و حفظ ارتباط با مشتریان موجود مورد استفاده قرار گیرد.

۶-تبلیغ در سایت های رایگان اینترنتی (پیشنهاد ما)

در ایران حدود ۷ سایت بزرگ رایگان با بازدید زیاد وجود دارند که می توانید آگهی خود را در آنجا تبلیغ کنید. سایت ها و برنامه هایی مثل دیوار و شیپور. کافی ست در  شهری که هستید یا اگر در کل کشور کار می کنید باید در همه شهرها آگهی خود را ثبت کنید.  ۷ تا از بهترین سایت های تبلیغات رایگان اینترنتی پربازدید در ایران

۷- ترافیک ارگانیک وب

همه می خواهند وب سایتشان در راس گوگل قرار گیرد. و با مقداری تلاش و تمرکز، فرصت مهمی برای افزایش دیده شدن خود از طریق دسترسی ارگانیک وجود دارد.

ترافیک ارگانیک سایت شما همیشه به سودمندی وب سایت شما برمی گردد. اگر وب سایتی ایجاد کنید که به سوالات مشتری های احتمالی پاسخ دهد و راه حل هایی برای مشکلاتشان به آن ها ارائه دهد، شروع به جلب توجه خواهید کرد. هر چه تعداد افراد بیش تری روی وب سایت شما کلیک کنند، رتبه بندی آن در گوگل بهتر خواهد بود. اگر بتوانید از وب سایت های دیگر بک لینک بگیرید، این امر به افزایش رتبه سایت شما نیز کمک می کند.

در حالی که به دست آوردن ترافیک ارگانیک از نظر فنی رایگان است، منتها تلاش زیادی برای رشد و ارتقای آن لازم است. بعلاوه این پروسه ممکن است زمان بر باشد، بنابراین صبور بودن بسیار مهم است. به ایجاد محتوای نوشتاری و ویدئویی که می توانید از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید ادامه دهید، زیرا با گذشت زمان این علاقه بیش تر خواهد شد.

مزایا و معایب

۱-از مزایای این نوع تبلیغ میتوان به تبلیغات رایگان و ایجاد اعتماد زیاد برای افراد علاقه مند اشاره کرد.

۲-همچینین از معایب آن به برآورد کردن دشوار آن و پروسه طولانی رشد آن اشاره کرد.

word image 18

۸- تلویزیون و رادیو زنده

ممکن است به نظر برسد که به دلیل رشد نجومی بازاریابی دیجیتال، رسانه های قدیمی مانند تلویزیون یا رادیو ارزشی برای تبلیغات ندارند. با افزایش خدمات تماشای آنلاین کلیپ ها مانند نت فلیکس، هولو و آمازون پرایم، شبکه های زنده تلویزیونی مانند گذشته محبوبیت ندارند.

بسیاری از مصرف کنندگان هنوز از این رسانه ها استفاده می کنند و ممکن است تحت تاثیر تبلیغات آن ها قرار بگیرند. در واقع، در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹، ۹۲ درصد از بزرگسالان حداقل هفته ای یک بار رادیو گوش می دهند و ۹۲ درصد از افراد ۳۵ تا ۶۵ ساله حداقل هفته ای یک بار تلویزیون تماشا می کنند.

اگر چه ممکن است تبلیغات در تلویزیون یا رادیو گران به نظر برسند، منتها دستیابی به آن می تواند ارزشمند باشد. بسته به شغل وکسب و کار خود، می توانید یک جمعیت آماری خاص را جذب کنید که بعدا، شما را به صورت آنلاین یا از طریق رسانه های اجتماعی جست و جو کنند.

مزایا و معایب

۱-از مزایای این نوع از تبلیغ دسترسی بالا برای جمعیت افراد سالمند و تعامل قوی آن میتوان اشاره کرد.

۲- هزینه بالا برای ورود به تبلیغات تلویزیونی و رادیویی از معایب این نوع از تبلیغ هستند.

word image 19

بسیاری از مصرف کنندگان پس از پیدا کردن کالایی در کاتالوگ یا از طریق چاپ تبلیغاتی، به احتمال زیاد به وب سایت مربوطه مراجعه می کنند.

بهترین روش تبلیغ در اینستاگرام جهت حداکثر کارایی

9- بهترین سایت های ایرانی برای تبلیغ

۱-وب سایت های نیازمندی ها

website-icon-18   وب سایت دیوار: این وب سایت کاملا برای درج تبلیغات شما تهیه شده است و همه می توانند تبلیغات خود را بصورت رایگان یا صرف مقدار اندکی پول در معرض دید عموم قرار دهند.

website-icon-18   وب سایت راهنما: این وب سایت هم از سری وب سایت های نیازمندی ها می باشد که شما می توانید کالای خود را بصورت رایگان یا با قیمت اندکی برای تبلیغات قرار دهید.

website-icon-18   وب سایت شیپور: از سری وب سایت های بدردبخور نیازمندی ها می باشد که اگر تبلیغی عمومی و با قیمت کم می خواهید در اینترنت قرار دهید اینجا هم مثل دو گزینه بالا یکی از بهترین هاست.

۲-در زمینه اخبار مختلف

website-icon-18   وب سایت کلیک: در زمینه تکنولوژی یکی از بهترین ها برای قرار دادن تبلیغات شماست زیرا هم محیط ساده و کم تبلیغاتی دارد و هم اکثر مخاطبان آن بواسطه گوگل دریافت می شوند.

website-icon-18   دیجیاتو: وب سایتی معروف است که ترجیحا برای تبلیغات شما در صورتی که وب سایت کلیک را ترجیه نمی دهید پیشنهاد می شود. هم رنکینگ الکسای بالایی دارد و هم نسبتا دارای سئو و دریافت مخاطب از گوگل بالایی می باشد.

۳- ورزشی

website-icon-18   ورزش ۳

website-icon-18   طرفداری

website-icon-18   وب سایت نود

۴- هنر و آشپزی

website-icon-18   هنرفردیدارای آمار بالا و ورودی زیاد از گوگل است. تعداد تبلیغات در آن بسیار کم است و به علت تنوع در موضوعات، طیف گسترده ای از مردم تبلیغات شما را خواهند دید.

website-icon-18   آکا ایران: مانند وب سایت های بالا دارای آمار بازدید بالا از گوگل، محیط کم تبلیغات، مخاطبان متنوع در زمینه سرگرمی هنری و قیمت های نسبتا مناسب تبلیغات می باشد.

website-icon-18   آلامتو:  در زمینه هنر و سرگرمی یکی دیگر از این وب سایت ها، آلامتو می باشد که محیط ساده و توجه پذیری برای تبلیغات دارد و نوع مخاطبان آنها، مخاطبان متنوع و مشتاقی هستند که برای سرگرمی بدنبال وب سایت ها و کالاهای جدید می باشند.

۵- تکنولوژِی، موبایل، لپتاب و کامپیوتر

website-icon-18   اخبار تکنولوژی: زومیت و دیجیاتو

website-icon-18   موبایل: موبایل دات آی آر

website-icon-18   لپتاب و کامپیوتر: لیون کامپیوتر و کلیک

۶- مجله اینترنتی و سرگرمی

website-icon-18   نمناک

website-icon-18   بیتوته

website-icon-18   هنرفردی

website-icon-18   ستاره

۷-در زمینه ویدیو و مالتی مدیا

website-icon-18   نماشا: وب سایتی ساده و کم تبلیغات با ترافیک بالا! بله وب سایت نماشا را قطعا به جای آپارات به شما پیشنهاد می کنیم چون نه تنها تا سر و مغز آن پر از تبلیغات نیست بلکه مخاطبان خاص و جدیدتری دارد و تعرفه تبلیغات آن هم خیلی بالا نیست.

website-icon-18   نمایش: اگر بتوانید کمی بیشتر هزینه کنید، وب سایت نمایش محل خوبی برای قرار دادن تبلیغات شماست. نه تنها بازدید مناسبی دارد بلکه محیط آن کاملا استاندارد و به لحاظ بصری جلب توجه کننده است.

۸- آموزشی

website-icon-18   آموزش نرم افزار: سریع آسان و فرادرس

website-icon-18   آموزش زبان: بیاموز و چرب زبان

website-icon-18   آموزش کودکان: نینی سایت و بهترین کودک

website-icon-18   آموزش های متفرقه: هنرفردی (آموزشهای متنوع) و سازی ها (موسیقی) 

۹-در زمینه مذهبی

website-icon-18   شهید آوینی: یک وب سایت پربازدید و کم تبلیغات است که ترافیک زیادی در زمینه موضوعات مذهبی دارد و اگر کالا و محصول شما در زمینه مشابه می باشد اینجا را به شما پیشنهاد می کنیم.

website-icon-18   هدانا: اگر قرار است جایگزینی برای وب سایت آوینی پیدا کنید ما هدانا را پیشنهاد می کنیم به دلیل الکسای خوب و ترافیک زیاد و همچنین محیط کاربر پسند و ساده همچنین قیمت های مناسب.

۱۰-وب سایت های متفرقه

وب سایت های دیگر ایرانی که برای تبلیغات به شما پیشنهاد می کنیم عبارتند از:

website-icon-18   سرویس وبلاگ نویسی پارسی بلاگ: یک سرویس ارائه دهنده ساخت وبلاگ است که ترافیک نسبتا مناسب، محیط خوب، کاربران فعال و قیمت های مناسبی دارد.

website-icon-18   سرویس وبلاگ نویسی رویابلاگ: مانند پارسی بلاگ، این وب سایت هم امکانات ساخت وبلاگ را دارد و مخاطبان آن عمومی و در زمینه های مختلف هستند. اگر کالایی عمومی دارید، سرویس های وبلاگ ساز محل خوبی برای تبلیغات شما هستند.

website-icon-18   فرهنگ نیوز: وب سایت خبری فرهنگ نیوز از خبرگذاری هایی است که معمولا تبلیغات را خیلی زیاد در وب سایت خود قرار نمی دهد ولی تبلیغات در آن بسیار موثر هستند نمونه اش وب سایت آوینی که در فرهنگ نیوز قرار گرفته است…

website-icon-18   استخدامی:  استخدام یکی از پربازدید ترین وب سایت ها برای افراد جویای کار می باشد که پیشنهاد ما به شما برای تبلیغ کالاهای اشتغال زا و … است که برای این مخاطبان مفید می باشد. قیمت ها نیز معقول می باشند.

website-icon-18   پزشکی و کودکان: نی نی بان یکی از وب سایت های خوب در زمینه بارداری و پزشکی و همچنین پرورش کودکان می باشد. اگر کالای شما مخصوص این موضوعات است این وب سایت از بهترین ها می باشد.

website-icon-18   ایرانگردی وجهان گردی: وب سایت همگردی را قطعا در این زمینه به شما پیشنهاد می کنیم.

با در نظر گرفتن نکات بالا که حاصل سال ها تجربه در زمینه تبلیغات آنلاین هستند، تبلیغات شما بسیار موثرتر از قبل خواهد شد. هر گونه سوالی در این زمینه دارید در بخش نظرات با ما مطرح کنید.

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا