اندروید

آموزش ساخت فایل pdf در اندروید (3 روش ساده)

Barnamenevisi-min

این بار و هربار که صحبت از PDF در پستی شده است، عرض کرده ام که این فرمت یکی از بهترین فرمت ها برای انتقال دیجیتال است. علاوه بر این، نحوه ساخت و ویرایش این فایل ها بروی کامپیوتر را دیدیم. اما الان، گرایش ها به سمت تلفن های هوشمند است و کاربران اشتیاقی برای ساخت PDF ندارند.

بنابراین امروز ، من در مورد برخی از برنامه هایی که می توانید در اندروید خود استفاده کنید صحبت می کنم و تمام کارهایی که برای ایجاد PDF در تلفن های هوشمند خود نیاز دارید ، بررسی میکنم.

7 تا از بهترین نرم افزارهای ویرایش PDF برای ویندوز

اسکن کردن یک فایل PDF جدید

خب بیایید اولین سناریو را بررسی کنیم که باید از چند سند اسکن بگیرید و آنها را تبدیل به PDF کنید. میتوانید از دوریبین گوشی تان به همراه برنامه CamScanner استفاده کنید تا به سادگی از اسنادی که میخواهی PDF ایجاد کنید. CamScanner یکی از بهترین برنامه های رایگان برای اسکن و تبدیل عکس به اسناد PDF است.

Pdf 6

با استفاده از این نرم افزار، میتوانید به سادگی از اسناد عکسبگیرید، آن ه را برش بدهید، و سپس روی آنها افکت بگذارید تا آن را برای مطالعه شدن بهتر کنید. بعد از اینکه سندی را اسکن و پردازش کردید، گزینه اشتراک را بزنید تا گزینه اشتراک به عنوان PDF را ببینید.

Pdf 1

Pdf 31

با این کار، به راحتی میتوانید انتخاب کنید که آن را ایمیل کنید، یا آن را روی درایو ابری خود آپلود کنید یا فقط با استفاده از نرم افزار مدیریت فایل آن را در حافظه داخلی ذخیره کنید.

Pdf 71

خب این هم از روش تبدیل عکس ها به PDF با استفاده ازدوربین گوشی یا فایل های گالری. خب حالا بریم سراغ فایل هایی که با استفاده از CamScanner تبدیل نشده اند، مثل پیام ها، مخاطبین، صفحات وب، و فایل هایی که در فضای ابری دارید.

۳ روش نحوه تبدیل عکس بهpdf در اندروید + روش اسکن

تبدیل پیام ها، ایمیل ها، صفحات وب و امثال آن

PDF Convertor: Documents to PDF یک برنامه متنوع است که با استفاده از آن میتوانید مواردی مث ایمیل ها، پیام ها، لیست مخاطبان یا حتی صفحات وب را مستقیما به PDF تبدیل کند. این نرم افزار را میتوانید رایگان ولی با تبلیغات دانلود کنید اما آنقدر زیاد نیستند که آزار دهنده شناخته شوند. در صفحه اصلی نرم افزار، گزینه های متفاوتی از چیزهایی که میتوانید به PDF تبدیل کنید میبینید.

Pdf 4

با ضربه زدن بروی مرورگر، مرورگر اصلی گوشی باز میشود که با آن میتوانی صفحه ی وبی را باز و آن را به PDF تبدیل کنید. پیام ها، مخاطبین، و حاظه موقت نیز میتوانند به PDF تبدیل شوند. برنامه در زمان ساخت PDF خیلی وقت نمیگیرد و هیچ اثری را روی PDF های اخته شده باقی نمیگذارد.

Pdf 1

Pdf 31

چاپ هر چیزی به صورت PDF

دو نرم افزار فوق بیشتر مواقعی که نیاز دارید چیزی را به PDF تبدیل کنید را پوشش میدهند. موقعیت آخری که نادیده گرفته شده چاپ کردن مستقیم محتوا به صورت اسناد PDF از طریق نرم افزار هایی که همین الان هم روی گوشی خود دارید است. نرم افزار هایی که از اندروید ب نبات چوبی (lollipop) یا بالاتر استفاده میکنند، میتوانند به راحتی از ماژول پرینت استفاده کنند و گزینه print as a PDF را انتخاب کنند.

Pdf 2

Pdf 9

دستگاه های قدیمی تر میتوانند برنامه Google Cloud Print را نصب کنند که گزینه ذخیره هر چیزی به صورت PDF در گوگل درایو را به آن ها میدهد.

ساده ترین روش کاهش حجم فایل Pdf بدون افت کیفیت

نتیجه

خب امیدوارم که این مقاله همه چیز در باره تبدیل اسناد به فایل های PDF در اندروید را پوشش دهد. اگر باز هم مشکلی داشتید یا موقعیتی بود که هیچ حدام از این حقه ها جواب گو نبود،لطفا ما را در جریان بگذارید و ما سعی میکنیم بهترین راه حل را برای آن پیدا کنیم.

Barnamenevisi-min

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا