اندروید

روش کنترل گوشی اندروید با استفاده از صدای خودتان

این روز ها تعداد زیادی از کاربران به داشتن دستیار شخصی مجازی عادت کرده اند، و به این دلیل، ما بایستی قدردان دستگاه های هوشمند از جمله Google Home، Smartphones، Amazon’s Echo و بسیاری دیگر از دستگاه های مشابه باشیم. پس اساس روزانه کاربران بیشتری به کنترل دستگاه های خود با صدا عادت می کنند.

از این رو همانند آن دستگاه های هوشمند، ما همچنین می توانیم برای ارسال پیام ها، گوش دادن به موسیقی، انجام جستوجو در اینترنت و موارد دیگر از دستگاه های هوشمند و اندرویدی خود استفاده کرده و با صدای خود آن ها را کنترل کنیم.همه این کار ها بدون لمس کردن گوشی هوشمند و فقط با استفاده از صدا قابل انجام است.

چگونه دستگاه اندروید خود را کاملا با استفاده از صدای خود کنترل کنید؟

برای فعال کردن دستیار گوگل کافی است بگوییم Ok Google یا در غیر این صورت می توانیم دکمه اصلی دستگاه اندروید خود را نگه داریم تا آن را فعال کنیم.و حالا موارد اساسی وجود دارد که می توانیم از دستگاه اندروید خود بخواهیم تا انجام دهد.

مرحله اول : اول از همه دستیار گوگل را روی دستگاه خود باز می کنیم. برای این کار به سادگی جمله Ok Google را می گوییم.

مرحله دوم : برای تنظیم هشدار و یادآوری ها می گوییم : Set alarm

word image 412

مرحله سوم : برای یافتن قرار ها یا جلسات در یک روز خاص(تقویم). کافی است بگوییم : appointment for the current day یا today’s appointments.

word image 413

مرحله چهارم : حتی می توانید به دستیار گوگل دستور دهید تا تماسی برایتان انجام دهد.برای گرفتن تماس کافیست بگویید : call( نام مخاطب)

word image 414

مرحله پنجم : حتی می توانید با دستار گوگل پیامک نیز ارسال کنید.به سادگی کلمه Send messages را بگویید و او از شما می پرسد برای کی؟ سپس شما باید اسم مخاطب و پیام خود را بگویید.

word image 415

مرحله ششم : حتی می توانید از دستیار گوگل خود برای انجام جستوجوی اینترنتی استفاده کنید. به سادگی کلمه کلمه مورد نظر را می گویید و او به شما نتایج جستجو را نشان می دهد.

word image 416

word image 417

مرحله هفتم : برای رویداد های ورزشی مسابقات در حال برگزاری را بپرسید برای مثال هند در مقابل آفریقای جنوبی.

مرحله هشتم : خیلی از افراد نمی دانند ولی در واقع شما می توانید با استفاده از دستیار گوگ ارز خود را تبدیل کنید.به سادگی می گویید که یک دلار به روپیه چقدر می شود یا صد روپیه چند دلار می شود و غیره.

word image 418

چگونه بدون فعال کردن اینترنت دستگاه اندروید خود را با صدا کنترل کنیم؟

برای این که دستگاه اندروید خود را بدون متصل کردن به اینترنت با صدا کنترل کنیم لازم است تا برنامه Google Voice Access را نصب کنیم. به همین سادگی این برنامه کنترل دقیق تر و بهتری از دستیار گوگل در اختیار ما قرار می دهد.

بنابراین، تمام این مقاله مربوط به کنترل کردن دستگاه اندرویدی خود با استفاده از صدای خود و به کمک دستیار گوگل بود.امیدوارم که این مقاله کمکی به شما کرده باشد.آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا