به مدت محدود! اپلیکیشن "چرب زبان" با قیمت سال گذشته به فروش می رسد! (بهترین اپ آموزش زبان)

(اینجا کلیک کنید)
بازی

5 بهترين سرويس كاهش پينگ بازی براي ايران

اگر به طور مکرر بازی های چند نفره آنلاین را انجام می دهید، احتمالاً به اتصالات شبکه پایدار و پینگ کم اهمیت زیادی می دهید. هر چه پینگ کمتر باشد لگ کمتر می شود. در عوض، گیم پلی شما روان تر و لذت بخش تر خواهد بود.

اما حفظ پینگ پایین همیشه ساده نیست، زیرا عوامل زیادی می‌توانند بر آن تأثیر بگذارند مانند مشکلات سرور بازی، مشکلات شبکه محلی یا حتی کاهش پهنای باند ISP. برای دور زدن این مسائل، بسیاری از گیمرها به استفاده از خدمات VPN متوسل می شوند.

اگر در تلاشيد که همیشه هنگام بازی کردن پینگ خود را کاهش دهید، حتما اين مقاله را بخوانید. ما به سؤال مهم «آیا VPN پینگ کمتری ايجاد می‌ کند» پاسخ می‌دهیم، چند نکته را با شما به اشتراک می‌گذاریم، و چند شايعه در مورد این موضوع را در طول آموزش رد مي كنيم. در نهایت، همچنین در مورد پنج تا از بهترین VPN ها برای بازی بحث خواهیم کرد تا مشخص کنیم که VPN ها چگونه روی پینگ هنگام بازی های آنلاین تأثیر می گذارند.

آیا VPN پینگ را کاهش می دهد؟

بله، یک VPN بدون شک می تواند پینگ شما را کاهش دهد. این کار را با ارسال بسته های داده از طریق مسیرهای مستقیم تری نسبت به اتصال شما انجام می دهد. متقابلاً، اطلاعات آزادانه تر جریان می یابد و می توانید از بازی با پینگ کم لذت ببرید.

هنگامی که در گوگل «یک VPN با پینگ کمک می‌کند»، بیشتر در نتایج جستجو با نه‌های قطعی مواجه می‌شوید. اما، اگر نکاتی را که در این صفحه با شما به اشتراک می گذاریم دنبال کنید، به طور موثر پینگ را کاهش خواهید داد. برای درک بهتر اینکه چگونه VPN روی شبکه شما تأثیر می گذارد، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به مزایا و معایب استفاده از VPN بازی برای کاهش پینگ داشته باشیم.

مزایای استفاده از VPN بازی برای کاهش پینگ

اگر آن را به درستی تنظیم کنید و از تمام دستورالعمل ها و نکاتی که در اینجا با شما به اشتراک می گذاریم پیروی کنید، VPN می تواند به کاهش پینگ بازی کمک کند. بارزترین مزایای استفاده از VPN برای کاهش پینگ درون بازی:

خودداری از کاهش پهنای باند

یکی از دلایل اصلی که ممکن است پینگ بالا را تجربه کنید شايد این باشد که ISP پهنای باندتان را محدود می کند. ISP ها گاهی اوقات برای مدیریت جریان ترافیک روی سرورهای خود به این تاکتیک پنهانی متوسل می شوند. هنگامی که به یک سرور VPN متصل می شوید، شبکه خود را پنهان می کنید و ISP خود را فریب می دهید. اگر ارائه دهنده اینترنت سرعت شما را کاهش داده است، فوراً متوجه بهبود چشمگیر خواهید شد.

ساده كردن اتصال شبکه

حتی اگر ISP پهنای باندتان را محدود نمی کند، VPN می تواند به ساده تر کردن اتصال کمک کند. بسیاری از ISP ها سعی می کنند با ایجاد اتصالات ارزان و مقرون به صرفه در هزینه ها صرفه جویی کنند. متأسفانه اغلب منجر به از دست رفتن بسته داده ها و کاهش زمان سفر داده ها به دلیل مسیرهای سفر غیر مستقیم اطلاعات می شود.

هنگامی که به یک سرور VPN متصل هستید، VPN مسیرهای داده بهتری را نسبت به ISP انتخاب می کند. در پاسخ، تاخیر و پینگ به طور خودکار بهبود می یابد.

حتما در کنار این مطلب انجام بدین: علت کندی وای فای و ۱۲ روش افزایش سرعت

معایب استفاده از VPN برای کاهش پینگ

مطمئناً یک VPN بدون تاخیر می تواند به بهبود تاخیر شبکه کمک کند و اتصال را روان تر و بدون وقفه کند. با این حال، استفاده از VPN برای بازی دارای اشکالاتی نیز می باشد. و برای فهم کامل، باید نگاهی هم به روی دیگر سکه بیندازیم. با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا مهمترین معایب استفاده از VPN برای کاهش پینگ در بازي را توضيح مي دهيم:

گاهی اوقات یک VPN فقط پینگ را افزایش می دهد

در برخی موارد، نمی توانید VPN را برای کاهش پینگ تنظیم کنید. این می تواند به دلایل زیادی باشد. بیشتر اوقات، به این دلیل است که سرور به اندازه کافی به شما نزدیک نیست یا در حال حاضر بیش از حد شلوغ است. وقتی کاربران زیادی روی یک سرور VPN وجود دارند، نمی‌تواند حداکثر پتانسیل خود را به همه کسانی که به آن متصل هستند ارائه دهد.

براي رفع اين اشكال مي توانيد فرآيند آزمون و خطا انجام دهيد. براي اين كار باید سرورهای VPN، پروتکل ها و تنظیمات مختلف را تست کنید تا ترکیبی را پیدا کنید که به جای افزایش پینگ، آن را کاهش دهد.

شما نمی توانید در سرورهای راه دور بازی کنید

اگر به دنبال پینگ کم و تاخیر کم هستید، باید فقط به سرورهای بازی محلی بچسبید. هنگامی که برای دسترسی به بازی در منطقه دیگری به یک سرور VPN از راه دور متصل می شوید، فقط پینگ را افزایش و سرعت اتصال را کاهش می دهید. این یک واقعیت مهم است که باید در نظر داشت. برخی از گیمرها معتقدند که هم می توانند به سرورهای بازی راه دور دسترسی داشته باشند و هم اتصالات شبکه خود را بهبود بخشند.

نحوه استفاده از VPN برای کاهش پینگ

با در نظر گرفتن تمام موارد فوق، مزایای استفاده از VPN برای کاهش پینگ بسیار بیشتر از معایب آن است. با این حال، برای اطمینان از استفاده از تمام این مزایا، باید بدانید که چگونه از VPN برای کاهش پینگ به درستی استفاده کنید. در این راستا، این نکات به شما کمک می کنند مطمئن شوید که VPN بازی خود را به روش مناسب تنظیم کرده اید:

 • یک VPN با تاخیر کم انتخاب کنید – اولین و مهمترین چیز این است که مطمئن شوید یک سرویس VPN کم پینگ را انتخاب کرده اید. VPN بايد یک شبکه محکم از سرورهای سریع داشته باشد، بنابراین هرگز نباید نگران مسدود شدن اتصال و کاهش سرعت باشید. پنج تا از بهترین VPN ها را در ادامه معرفي كرديم كه همه اين معیارها را برآورده می کنند و در کاهش پینگ بازی شما بسیار موثر هستند.
 • یک مکان سرور مناسب انتخاب کنید – بهترین راه برای اطمینان از اتصال سریع، اتصال به سرور VPN مجاور است. این کار زمان سفر سیگنال اتصال را کوتاه می کند، زیرا داده های شبکه نیازی به سفر به راه دور ندارند. اگر هدف اصلی شما کاهش تاخیر و پینگ است، همیشه باید به سروری متصل شوید که از نظر جغرافیایی به شما نزدیک است.
 • VPN خود را بهینه کنید – پنج VPN که در ادامه معرفي كرديم همگی بسیار قابل تنظیم هستند. آن ها این امکان را به شما می دهند که تنظیمات خود را به گونه ای بهینه سازی کنید تا ویژگی های عملکردی خاصی داشته باشید. برای مثال، اگر می‌خواهید سرعت بهتری داشته باشید، می‌توانید تنظیمات را انجام دهید و پروتکل VPN سبک‌تر و سریع‌تر را تغییر دهید.

بهترین VPN ها برای پینگ پایین

1-نورد یا NordVPN

نورد یا NordVPN

اگر به دنبال بهترین VPN برای پینگ کم هستید، به NordVPN نگاه کنید. این VPN بیش از 5300 سرور در 59 کشور ارائه می دهد. وقتی به اعداد عالی و جزئیات خدمات نگاه می کنید، متوجه می شوید که NordVPN چقدر عالی است. پروتکل NordLynx آن قادر به پشتیبانی از سریعترین اتصالات شبکه، با حداقل تاخیر و پینگ است.

این سرویس برنامه ها و افزونه هايي را برای همه پلتفرم ها و دستگاه های اصلی به شما ارائه می دهد. برنامه های NordVPN بسیار پایدار و قابل اعتماد هستند. نه تنها تأخیر و پینگ کمتری دریافت خواهید کرد، بلکه می توانید انتظار افت اتصال كمتري و یک سرویس جامع بسیار ایمن و کاربرپسند را داشته باشید. این شامل ویژگی هایی مانند حفاظت DDoS، تونل زني تقسيم شده (split tunneling) و كيل سوئیچ (kill switch) است.

NordVPN همچنین به عنوان یک سرویس VPN بسیار آگاه از حفظ حریم خصوصی شناخته شده است. در پاناما مستقر است و مرتباً تحت ممیزی هاي مستقل قرار می گیرد. NordVPN فقط از سرورهای مبتنی بر RAM استفاده می کند. علاوه بر همه اینها، در سیاست حفظ حریم خصوصی خود بسیار شفاف است و عمل 100٪ بدون لاگ را حفظ می کند.

 • بیش از 5200 سرور جهانی در بیش از 59 کشور
 • محافظت از بدافزار CyberSec و مسدود کردن تبلیغات
 • رمزگذاری نسل بعدی با دو سرور VPN
 • فناوری مبهم سازی که ترافیک VPN را پنهان می کند
 • سیاست دقیق عدم ورود به سیستم
 • با Netflix کار می کند و برای پخش خوب است
 • فوق العاده سريع با پشتیبانی از P2P
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول

20 روش افزایش سرعت کامپیوتر/لپتاپ تا 2 برابر (برای گیمینگ و …)

2-AtlasVPN

AtlasVPN

برای کسانی که مایلند خدماتی با کیفیت برتر با قیمتی بسیار کمتر از سایر VPN ها داشته باشند، Atlas VPN انتخاب مناسبي است، به خصوص اگر می خواهید یک VPN برای بهبود پینگ داشته باشید. 750 سرور فوق العاده سریع در سراسر جهان و تیم پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته دارد كه آماده کمک به شما در هر چیزی که ممکن است نیاز داشته باشيد.

روش‌های رمزگذاری بی‌نظیر، محافظت کامل در برابر نشت و ویژگی ‌های خاص همیشه آماده کمک به شما برای کاهش هر گونه پینگی که ممکن است تجربه کنید هستند.

Atlas VPN واقعاً یک سرویس بی بدیل با ضمانت بازگشت پول 30 روزه و بدون سیاست مبتني بر گزارش (لاگ) است. در نهایت، Atlas VPN یکی از معدود ارائه دهندگانی است که اتصالات نامحدود را برای همه مشتریان خود ارائه می دهد. به این معنی که با یک حساب کاربری می توانید کل خانه خود را مجهز کنید و ایمن بمانید!

 • بیش از 750 سرور جهانی
 • مسدود كننده بد افزارها و تبلیغات
 • تورنت ایمن و پخش HD
 • اتصالات نامحدود همزمان
 • خط مشی ثابت عدم ورود به سیستم و DNS خصوصی
 • پشتیبانی از WireGuard با رمزگذاری AES-256
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول

3-PrivateVPN

PrivateVPN

اگر به دنبال یک VPN مناسب براي بازي با قابلیت های کاهش پینگ قابل اعتماد هستید، PrivateVPN یک انتخاب بسیار خوب و یک سرویس بسیار ساده و کارآمد است که استفاده از VPN را آسان و لذت بخش می کند.

با این حال اطلاعات مفید زیادی در مورد اتصالات شما به همراه دارد. این باعث می شود که پیدا کردن ترکیب مناسبی که پینگ را به حداکثر می رساند راحت و آسان شود. علاوه بر این، یک انتخاب سرور قوي در سطح جهانی دارد که بدون توجه به مکان شما، بازی بدون تاخیر را تضمین می کند.

PrivateVPN سریعترین VPN نیست اما قادر به حفظ اتصالات پایدار و بالاتر از حد متوسط است و این امکان را به شما می دهد تا از پهنای باند نامحدود استفاده کنید و به طور همزمان تا شش دستگاه را متصل کنید يعني می توانید به راحتی در تمام دستگاه های بازی در خانه خود بازی کنید و از پینگ کمتر لذت ببرید. به علاوه، از آنجایی که دارای آپتایم چشمگیر 99.98٪ است، به طور کلی یک VPN عالی برای بازی است.

 • مکان های سرور در بیش از 60 کشور
 • سیاست ثبت داده های صفر
 • رمزگذاری 2048 بیتی با AES-256
 • پهنای باند نامحدود و سرعت عالی
 • پشتیبانی از تورنت ناشناس / P2P دوستانه
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 • اجازه ارسال پورت

بهترین آنتی ویروس ها در اینجا معرفی شدند

4-Surfshark

Surfshark

Surfshark به عنوان یکی از سریع ترین VPN های موجود در سراسر جهان، انتخاب اصلی برای کاهش پینگ و تاخیر در بازی است. این سرویس بیش از 3200 سرور در سراسر جهان ارائه می دهد، بنابراین گزینه های زیادی برای انتخاب دارید. همه سرورهای آن با DNS خصوصی و خط مشی سختگیرانه عدم ورود به سیستم ارائه می شوند. همچنین می توانید بین انواع پروتکل ها یکی را انتخاب کنید. این VPN شامل پروتکل WireGuard با عملکرد برتر و پروتکل Shadowsocks داخلی Surfshark است.

Surfshark به شما اجازه می دهد تا تعداد نامحدودی از دستگاه ها را به طور همزمان متصل کنید. با توجه به قیمت و ارزش کلی ویژگی های ترکیبی، Surfshark مسلماً بهترین ها را در ازاي پول پرداختي به شما ارائه می دهد.

 • بیش از 3200 سرور جهانی در بیش از 60 کشور
 • ویژگی مسدود کردن تبلیغات CleanWeb
 • رمزگذاری ایمن و قوی با OpenVPN
 • Whitelister، VPN Multi-Hop و كيل سوئیچ
 • سیاست عدم ثبت گزارش
 • با Netflix کار می کند و برای پخش خوب است
 • سرعت های عالی
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول

5-ExpressVPN

ExpressVPN

به عنوان یکی از پیچیده ترین خدمات در صنعت، ExpressVPN یک VPN عالی برای کاهش تاخیر است. سرعت اتصال سریع و قابل اعتمادي را ارائه می دهد. این سرویس با بیش از 3000 سرور در 160 مکان در 94 کشور ارائه می شود. همه سرورها مبتنی بر RAM هستند و حداکثر حریم خصوصی و ایمنی را تضمین می کنند.

علاوه بر پایین آوردن پینگ بازی، می توانید از ExpressVPN برای بسیاری از اهداف آنلاین دیگر استفاده کنید. ExpressVPN برای تورنت بسیار عالی است و در تمام پلتفرم های اصلی پخش محتوا عملکرد فوق العاده ای دارد. بر این اساس، با یکی از گران ترین طرح های اشتراک نیز همراه است. با این حال، این یک VPN ممتاز است که می تواند پینگ را بسیار کاهش دهد.

 • بیش از 160 مکان و بیش از 3000 سرور
 • سیاست دقیق عدم ورود به سیستم
 • پخش نامحدود (Netflix، Hulu، BBC iPlayer)
 • رمزگذاری کلید 256 بیتی AES قوی
 • Kill Switch، Split Tunneling و RAM-disk servers
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 • پشتیبانی از Windows، MacOS، iOS، Android و Linux
 • سرعت بالا و اتصالات قابل اعتماد

حتما حتما این روشها رو هم اعمال کنید: 8 روش برتر کاهش پینگ برای بازیهای آنلاین

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا