معرفی و آموزش ترفندهای تلگرام

3 روش ساده اضافه كردن استيكر به تلگرام

از24 آوریل 2020، تلگرام ماهانه بیش از 400 میلیون کاربر فعال داشته است . این موضوع آن را به یکی از پرطرفدار ترین برنامه های اجتماعی و پیام رسان تبدیل می کند. ویژگی های زیادی وجود دارد که باعث محبوبیت تلگرام می شود – که شاید دنیای جذاب استیکر های برنامه یکی از آنها باشد.

در تلگرام ، می توانید مکالمه کامل به وسیله نوشتن ، الگوهای رفتاری پرطرفدار و نقل قول های فیلم را داشته باشید. و همه اینها وجود دارد چون این برنامه به شما امکان می دهد استیکر های خود را ایجاد کنید. اگر هنوز در دنیای سرگرم کننده استیکر های تلگرام جستجو نکرده اید ، شاید زمان مناسب برای ورود به بازی باشد. در این پست ، نحوه ساخت استیکرهای تلگرام خود را بررسی می کنید.

۱۴ تا از کاربردی ترین ترفندهای جدید تلگرام

1-روش ساده (ویدیوی زیر)

کافی ست این ربات تلگرام را استفاده کنید (demybot@). یعنی روی همین لینک کلیک کنید یا در قسمت جستجوی تلگرام سرچ کنید @ و بنویسید demybot. زبان بات فارسی ست و به راحتی می توانید طبق آن جلو بروید اما اگر به آموزش نیاز دارید در ویدیوی زیر توضیح داده شده است:

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

 

اگر روش بالا قانع کننده نبود به خواندن ادامه دهید:

2-چگونه یک بسته استیکر برای تلگرام ایجاد کنیم؟

بهترین چیز در مورد ساخت استیکر های شخصی در تلگرام این است که شما به حساب توسعه دهنده نیازی ندارید و هیچ فرآیند پیچیده ای برای انجام این کار وجود ندارد. در واقع ، ایجاد استیکر در تلگرام فقط به چند مرحله ساده نیاز دارد:

 • استیکر های خود را طراحی کنید
 • ربات استیکر تلگرام مناسب را پیدا کنید
 • استیکر های تلگرام خود را دانلود کنید

خودشه. در زیر ، هر یک از مراحل را با جزئیات بیشتری مرور خواهیم کرد:

استیکر های خود را طراحی کنید

نکته جالب دیگر در مورد ساخت استیکر های تلگرام این است که برای ایجاد آنها نیازی نیست که طراح باشید.برای ایجاد استیکر های تلگرام خود باید چند مورد که در طراحی ساده لازم است را دنبال کنید. آنها عبارت اند از :

 • استیکر های تلگرام باید به صورت فایل های PNG ارائه شوند ، دارای پس زمینه شفاف و وضوح 512 × 512 باشند.
 • هر استیکر باید در فایل تصویری جداگانه خود باشد.
 • نماد بسته استیکر شما اختیاری است. اما اگر می خواهید یک تصویر داشته باشید ، باید یک تصویر PNG 100 × 100 با لایه ای شفاف طراحی کنید.

توجه داشته باشید که طراحی و دانلود استیکر های تلگرام در دسکتاپ بسیار راحت تر از موبایل است. به همین دلیل ممکن است هنگام کار بر روی بسته استیکر خود بهتر باشد از تلگرام برای Mac ، تلگرام برای ویندوز یا تلگرام وب استفاده کنید.

اگر می خواهید هنگام ساخت استیکر های خود از نقل قول های فیلم یا سایر مطالب مشابه استفاده کنید ، لازم است بدانید که این موارد ممکن است نقض حق چاپ باشد. در صورت شکایت صاحب حق چاپ ، ممکن است استیکر های شما از تلگرام برداشته شود. با این حال هنگامی که برای اولین بار بسته استیکر خود را در تلگرام دانلود می کنید ، به نظر می رسد هیچ گونه بررسی حق چاپ وجود ندارد.

گروه تلگرام چیست؟ حد نصاب، تنظیمات و نکات کاربردی

بسته های استیکر تلگرام شامل 10 تا 20 استیکر است – اما در مورد تعداد استیکر هایی که می توانید دانلود کنید محدودیتی وجود ندارد. بسته هایی را که بیش از صد استیکر دارند به راحتی پیدا می کنید. به علاوه ، همیشه می توانید بعداً برگردید و وقتی آماده هستید ، استیکر های جدیدی به بسته اضافه کنید.

ربات استیکر تلگرام مناسب را پیدا کنید

مرحله بعدی شما پیدا کردن ربات استیکر مناسب برای اضافه کردن استیکر ها به تلگرام است. با باز کردن تلگرام و تایپ کردن ” stickers ” در قسمت جستجو به راحتی می توانید این کار را انجام دهید یا روی این لینک کلیک کنید (حتما وی پی ان روشن باشد). Chat ر ا باز کنید ، لیست کاملی از دستوراتی را که می توانید برای مدیریت استیکر های خود استفاده کنید ، مشاهده میکنید:

 • برای ساخت بسته استیکرهای جدید تلگرام از / newpack استفاده کنید.
 • برای اضافه کردن استیکر به بسته ای که از قبل وجود دارد ، از / addsticker استفاده کنید.
 • برای پاک کردن استیکرها از بسته ، از / delsticker استفاده کنید.
 • برای مرتب سازی مجدد استیکر ها در بسته از / ordersticker استفاده کنید.
 • برای دیدن آمار استفاده از استیکر خاص ، از / stats استفاده کنید.
 • برای دیدن استیکر های برتر بسته خود از / top استفاده کنید.
 • برای دیدن آمار استفاده از کل بسته استیکر ها از / packstats استفاده کنید.
 • برای مشاهده بسته های برتر استیکر خود از / packtop استفاده کنید.
 • برای لغو دستوری که تازه ارسال کرده اید ، از cancel استفاده کرده / آن را لغو کنید….

استیکرهای تلگرام خود را دانلود کنید

با استفاده از ربات استیکر تلگرام ، دانلود کردن استیکرها در برنامه بسیار آسان است. در اینجا روش انجام این کار آمده است:

 • با تایپ کردن دستور / newpack شروع کرده و کلید Enter را فشار دهید.
 • سپس باید نام بسته استیکر خود را وارد کنید.
 • بعد ، روی آیکن File کلیک کنید تا اولین استیکر آپلود شود. مطمئن شوید که آن را به صورت فایل آپلود کرده اید و نه به عنوان عکس: اگر از آیکن دوربین استفاده می کنید ، ربات آن را نمی فرستد.
 • سپس ربات استیکر از شما می خواهد که یک emoji به استیکر خود اختصاص دهید.

یک شکلک انتخاب کنید که بهترین مطابقت با استیکر شما را داشته باشد. برای ارسال آن Enter را فشار دهید. توجه داشته باشید که می توانید چندین emoji اختصاص دهید ، اما تلگرام توصیه می کند بیش از دو شکلک در هر استیکر استفاده نکنید.

 • برای هر استیکر تلگرامی که می خواهید ارسال کنید باید مراحل بالا را تکرار کنید.
 • پس از اتمام ، دستور / publish را وارد کرده و آن را ارسال کنید.

اگر می خواهید نمادی را به بسته استیکر خود اضافه کنید ، می توانید آن را مانند سایر فایل های استیکر خود دانلود کنید. اگر هنوز آیکنی ندارید ، می توانید به راحتی دستور / skip را وارد کنید – به این ترتیب اولین استیکر آپلود شده به عنوان نماد این بسته استفاده می شود.

آخرین مرحله ارسال نام کوتاه ربات استیکر برای بسته استیکر شما است که در URL آن استفاده خواهد شد.

استیکرهای تلگرام خود را استفاده کنید و به اشتراک بگذارید

متأسفانه ، تلگرام راهی ندارد که کاربرانش بتوانند همه استیکرهای موجود را مرور کنند. در بسیاری از موارد ، این به آن معنی است که بسته استیکر شما (مهم نیست که چقدر جذاب و خلاقانه باشد) کشف نشده باقی بماند. بهترین راه برای اصلاح این مسئله این است که دوستان خود را از استیکرهای خود مطلع کنید تا آنها بتوانند در اسرع وقت از آنها استفاده کنند. روش های مختلفی برای افزودن استیکر به تلگرام وجود دارد تا افراد بیشتری بتوانند از آنها استفاده کنند:

 • اشتراک گذاری: می توانید لینک بسته استیکر خود را به مخاطبین تلگرام یا گروه خاصی از آنها ارسال کنید.
 • افزودن: هنگامی که بسته استیکر را به مجموعه خود اضافه کردید ، می توانید استیکرهای جداگانه را از بسته به مخاطبین تلگرام خود ارسال کنید. مخاطبان شما اگر استیکر را دوست داشته باشند، می توانند بسته را به مجموعه های خود اضافه کنند.

آموزش ۱۴ تا از کاربردی ترین ترفندهای جدید تلگرام که حتما باید بدانید!

3-یک روش دیگر در ویدیوی زیر

 

میلاد حیدری

سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی پارسی زبانان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا