آموزش ترفندهای موبایلی

ساخت اکولایزر با گوشی (10 اپلیکیشن برتر)

با استفاده از برنامه های اکولایزر، می توانید دامنه خاصی از فرکانس های تولید شده و رکورد شده در یک تراک را نسبت به بقیه دامنه های فرکانسی همان صدا، یا صداهای دیگر تقویت یا تضعیف نمایید.

اکولایزر به شما این اجازه را می دهد که شدت اجرای دامنه خاصی از فرکانس های یک صدا را افزایش یا کاهش دهید. ممکن است درون صدای تراک برخی فرکانس ها به خوبی و برخی دیگر نامناسب شنیده شوند در این صورت به کمک اکولایزر می توانید این مشکل را برطرف کنید.

در این مقاله قصد داریم برخی از بهترین برنامه های اکولایزر اندروید را به اشتراک بگذاریم.

1- 10 Band Equalizer

C:\Users\MSA\Desktop\unnamed (63).jpg

اگر به دنبال برنامه ساخت اکولایزر برای اندروید با پشتیبانی از ده باند هستید، باید این برنامه را امتحان کنید.

10 Band Equalizer یکی از بهترین برنامه های ساخت اکولایزر موجود در Play Store است که دارای پخش کننده موسیقی داخلی برای پخش موسیقی نیز هست.

2- Equalizer & Bass Booster (بهترین برای اندروید)

C:\Users\MSA\Desktop\unnamed.jpg

یکی از بهترین و مطرح ترین برنامه های ساخت اکولایزر برای Android که در Play Store موجود است. نکته مثبت در مورد Equalizer & Bass Booster این است که در در واقع هم اکولایزر و هم تقویت کننده باس است.

این برنامه یک اکولایزر پنج باند برای کنترل خروجی صدا ارائه می دهد.

3- Equalizer FX

C:\Users\MSA\Desktop\unnamed (1).jpg

این برنامه ساخت اکولایزر برای Android دارای ویژگی های زیادی است و رابط کاربری ساده ای دارد. بنابراین ممکن است بهترین انتخاب ممکن برای شما باشد.Equalizer FX هم مانند Equalizer & Bass Booster ، به کاربران خود یک اکولایزر پنج باند، تقویت باس و ویژگی های مجازی سازی ارائه می دهد.

جدا از این موارد،Equalizer FX همچنین به دلیل ارائه ویژگی پیشرفته افزایش صدا، که با جدیدترین نسخه سیستم عامل Android کار می کند، بسیار مشهور شده است.

4- Music Equalizer (پیشنهادی برای اندروید)

C:\Users\MSA\Desktop\unnamed (2).jpg

اگر به دنبال یک برنامه ساخت اکولایزر برای اندروید هستید که دارای رابط کاربری مناسب است، ممکن است Music Equalizer بهترین انتخاب برای شما باشد.

این برنامه یک اکولایزر 5 باند با تقویت کننده باس ارائه می دهد. همچنین بیش از ده ایستگاه از پیش تنظیم شده نیز در اختیار شما قرار می دهد.

راحت ترین روش های گذاشتن آهنگ روی فیلم در کامپیوتر!

5- Music Volume EQ

C:\Users\MSA\Desktop\unnamed (3).jpg

Music Volume EQ یکی از بهترین و معروف ترین برنامه های ساخت Equalizer است که در Google Play Store موجود می باشد. نکته جالب درباره Music Volume EQ این است که در تمام نسخه های Android بسیار خوب کار می کند و به گفته توسعه دهنده با اکثر برنامه های معروف پخش کننده ویدیویی و صدا برای Androidسازگار است.

علاوه بر این موارد،Music Volume EQ به کاربران خود 5 باند اکولایزر و 9 ایستگاه از پیش تنظیم شده ارائه می دهد.

6- Equalizer Sound Booster (جدید و پرامتیاز برای آیفون)

C:\Users\MSA\Desktop\unnamed (4).jpg

با استفاده از Equalizer Sound Booster ، می توانید موسیقی را کنترل کرده و سطح بیس را تنظیم کنید. برنامه همچنین دارای تقویت کننده باس قدرتمند و گزینه های صدای استریو است که می تواند تجربه گوش دادن به موسیقی بهتری را برای شما فراهم کند.

روش حذف صدای خواننده از آهنگ (آنلاین کامپیوتر گوشی)

7- Headphones Equalizer

C:\Users\MSA\Desktop\unnamed (5).jpg

این برنامه ساخت اکولایزر پنج باند را در اختیار کاربران قرار می دهد و تنها زمانی کار می کند که هدفون را تشخیص دهد. پس از تنظیم،Headphones Equalizer به طور خودکار با توجه به پخش موسیقی تنظیم می شود. همچنین کالیبراسیون هدفون و ابزارهای تصحیح نیز از ویژگی های قابل ذکر آن هستند.

8- Equalizer music player booster (پرکاربرترین اندروید)

C:\Users\MSA\Desktop\unnamed (6).jpg

اگر به دنبال یک برنامه پخش کننده موسیقی کامل هستید، باید این برنامه را امتحان کنید.

Equalizer music player booster یک برنامه پخش کننده موسیقی همه کاره است که از ساخت اکولایزر هم پشتیبانی می کند. همچنین دارای اکولایزر 7 باند و تقویت کننده صدای باس قدرتمند است.

دانلود ۵ اپلیکیشن برتر برای تغییر صدا (برای گوشی اندرویدی)

9- Flat Equalizer

C:\Users\MSA\Desktop\unnamed (7).jpg

Flat Equalizer یک برنامه ساخت اکولایزر اندروید نسبتا جدید است که در Google Play Store موجود می باشد. نکته جالب درباره Flat Equalizer رابط کاربری مینیمال آن است که از طراحی متریال گوگل (طراحی متریال زبان جدید طراحی گوگل برای سیستم عامل های اندروید است که گوگل آن را در سال 2014 رسما اعلام کرد) پیروی می کند.

جدا از این این برنامه همچنین دو تم مختلف را به کاربران ارائه می دهد – روشن و تاریک.

10- Music Player – 10 Brands Equalizer Audio Player

C:\Users\MSA\Desktop\unnamed (8).jpg

یک برنامه پخش کننده موسیقی با اکولایزر ده باند داخلی که از طیف گسترده ای از فرمت های مختلف فایل موسیقی مانند mp3 ، midi ، wav ، flac ، raw ، aac و غیره پشتیبانی می کند.

همچنین 12 نوع مختلف موسیقی از پیش تنظیم شده مانند Bass ، Pure Voice ، Classical ، Dance و غیره را به کاربران ارائه می دهد.

با گوشی ویروسی چه کنیم؟ ۷ نشانه گوشی های پر از ویروس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا