به مدت محدود! اپلیکیشن "چرب زبان" با قیمت سال گذشته به فروش می رسد! (بهترین اپ آموزش زبان)

(اینجا کلیک کنید)
بازی های آیفون

10 بهترین بازی پازلی-معمایی آیفون+ دانلود رایگان

صادقانه بگویم من به تازگی به ژانر پازلی معمایی علاقمند شده ام. اگرچه همیشه از این ژانر لذت می بردم، اما هرگز به طور فعال به دنبال آن نرفته بودم. علاقه من از بازی زیبا و جذابThe Sojourn شروع شد. باید اعتراف کنم در حال حاضر به این بازی ها اعتیاد دارم!

همه ما می دانیم بازی های پازلی معمایی در سیستم عامل های موبایل در حال ارتقا هستند و هم اکنون طیف وسیعی از گزینه ها در دسترس کاربران فرار دارد. چه طرفدار چالش های فضایی باشید، چه تطبیق اعداد یا هر نوع پازل دیگری، قطعا یک بازی مطابق با سلیقه شما وجود دارد.

از آنجایی که مدتی است بازی های موبایلی مختلف را بررسی می کنم، تصمیم گرفتم بهترین بازی های پازلی iOS را در این مقاله معرفی کنم. اگر به دنبال چند بازی فکری جدید برای تقویت قوای ذهنی خود هستید، ادامه مقاله را بخوانید! این 10 بازی پر امتیازترین از نظر کاربران و کارشناسان در دنیا می باشند.

10- عکاسها Photographs — Puzzle Stories

عکاسها Photographs — Puzzle Stories

 • ناشر: EightyEight Games LTD
 • تاریخ انتشار: 2019
 • حجم فایل: 174.6 مگابایت

Photographs-Puzzle Stories عناصر پازل را با داستان در هم آمیخته است. بازیکنان با حل مجموعه ای از چالش های کوچک، بخش های جدیدی از داستان را باز می کنند.

موسیقی متن دلپذیر و گرافیک عالی از ویژگی های این بازی هستند. اگر به این ژانر علاقمند هستید آن از دست ندهید.

9-اتفاقی Causality

Causality

 • ناشر: Loju LTD
 • تاریخ انتشار: 2017
 • حجم فایل: 165.7 مگابایت

در Causality ، بازیکنان با دستکاری زمان معماها را حل می کنند. تغییر مسیر زمان پارادوکس هایی را ایجاد می کند که بازیکنان می توانند از آنها برای یافتن راه حل هایی برای پازل های منحصر به فرد و چالش برانگیز استفاده کنند. در این بازی شما در تلاش برای کمک به گروه فضانوردان برای رسیدن به امنیت در یک دنیای عجیب و بیگانه هستنید.

هر پازل خطرات خاص خود را دارد و گیم پلی شامل هدایت هر فضانورد به یک درب در یک بازه زمانی مشخص است. بازی بیش از 60 سطح مختلف دارد و بازیکنان می توانند یک تجربه سرگرم کننده را انتظار داشته باشند.

۸ تا از جالب ترین برنامه های گوشی آیفون که حتما باید داشته باشید!

8-آکروماتیک Achromatic

آکروماتیک Achromatic

 • ناشر: Nick Carney
 • تاریخ انتشار: 2018
 • حجم فایل: 103.6 مگابایت

یک بازی فضایی بسیار چالش برانگیز با طراحی مینیمالیستی. بازی ساده است – بازیکنان باید دو نقطه یک رنگ را با یک خط مستقیم به هم متصل کنند، در نتیجه رنگ همه نقاط بین آنها تغییر خواهد کرد.

با افزایش دشواری سطوح، بازی انواع خاصی از نقاط را معرفی می کند که ویژگیهای خاصی دارند. به عنوان مثال، نقاط مربع می توانند جهت خط را تغییر دهند و نقاط مثلث با تغییرات رنگ پشت سر هم هماهنگ می شوند. این نقطه ها می توانند شما را به راه حل پازل برسانند یا حتی گمراه کنند، بنابراین بازیکنان همیشه باید دکمه undo را (حداقل در ابتدا) مورد نظر داشته باشند.

Achromatic! دارای 60 سطح و ده سطح اضافی است.

7-سه تایی ها Threes

سه تایی ها Threes

 • ناشر: Sirvo LLC
 • تاریخ انتشار: 2014
 • حجم فایل: 105.2 مگابایت

Threes! یک بازی جالب و سرگرم کننده در سبک بازی های پازلی و فکری است. در بازی شما با 2 مکعب که اعدادی در آن وجود خواهند داشت و یکی از آنها عدد 3 است رو به رو خواهید شد. شما باید به سرعت آنها را با یکدیگر جمع کرده و عدد حاصل را وارد کنید. در صورت درست بودن عدد وارد شده 2 مکعب دیگر اضافه شده و بازی ادامه پیدا خواهد کرد. هر چه بازی به سمت جلو می رود اعداد سخت تر و تعداد مکعب ها بیشتر خواهد شد و شما باید با سرعت عمل بالاتر ومحاسبات قویتر پیش بروید.

گیم پلی سرگرم کننده و جذاب در کنار موسیقی متن عالی شما را مجذوب خود خواهد کرد.

25 تا از بهترین بازیهای چندنفره آنلاین موبایل+ لینک دانلود

6- اتاق و گناهان قدیمی The Room: Old Sins (پر امتیازترین)

اتاق و گناهان قدیمی The Room: Old Sins

 • ناشر: Fireproof Games
 • تاریخ انتشار: 2018
 • حجم فایل: 1.1 گیگابایت

The Room یک بازی عالی برای بازیکنانی است که از کلیدهای و درهای مخفی لذت می برند. ترکیب بازی با اکتشافات لمسی و حل معما، تجربه ای هیجان انگیز و فراموش نشدنی را ایجاد می کند.

Old Sins جدیدترین قسمت از سری بازی های Fireproof Games است و ناپدید شدن یک مهندس و همسرش را دنبال می کند. سرنخ هایی از این زوج در اتاق زیر شیروانی یک خانه عروسکی مرموز یافت می شود. بازیکنان باید از طریق کنترل های لمسی و رابط کاربری بازی این معمای پیچیده را حل کنند.

5- میان باغ ها The Gardens Between (جدید و پرطرفدار)

میان باغ ها The Gardens Between

 • ناشر: The Voxel Agents
 • تاریخ انتشار: 2018
 • حجم فایل: 756.9 مگابایت

The Gardens Between یکی دیگر از بازی های معمایی که شامل دستکاری و تغییر زمان است می باشد. این بازی روی داستان احساسی دو دوست صمیمی که دنیای کودکی مشترک خود را بررسی می کنند تمرکز دارد. آرینا و فرنت که در مجموعه ای از جزیره های اسرارآمیز گم شده اند، باید در سفر خود معماهایی را حل کنند تا دریابند که دوستی آنها برای هر دو به چه معناست.

بازیکنان با حل هر پازل جدید می توانند با دستکاری زمان یک موضوع جدید از داستان تلخ آرینا و فرنت را کشف کنند. موسیقی متن و گیم پلی داستانی بازی، تجربه ای جذاب را ایجاد می کند که قابل چشم پوشی نیست.

بهترین بازیهای رایگان و غیر رایگان گوشی آیفون تا سال ۲۰۲۰

4-هفت میلیارد انسان 7 Billion Humans

هفت میلیارد انسان 7 Billion Humans

 • ناشر: Experimental Gameplay Group
 • تاریخ انتشار: 2018
 • حجم فایل: 149.3 مگابایت

در این بازی بازیکنان می توانند از استراتژی های کدگذاری برای اجرای دستورات استفاده کنند.

7 Billion People با افزودن یک زبان برنامه نویسی جدید و تعداد بیشتری انسان برای انجام کارهای مختلف، بازی قبلی را گسترش داده است. بازیکنان باید بیش از 60 سطح چالش های مبتنی بر برنامه نویسی را حل کنند و با استفاده از الگوهای ساده و پیچیده به راه حل های منحصر به فرد برسند.

3-هرس کردن Prune

هرس کردن Prune

 • ناشر: Joel McDonald LLC
 • تاریخ انتشار: 2015
 • حجم فایل: 120.2 مگابایت

یک بازی زیبا و صلح آمیز در مورد زراعت که خود را به عنوان “نامه عاشقانه به درختان” معرفی می کند.

بازیکنان به پرورش درختان مشغول می شوند و به آنها کمک می کند تا به نور خورشید برسند. همچنین باید آنها را از خطراتی که تهدیدشان می کنند ایمن نگه دارند. با رشد موفقیت آمیز درختان می توانید معماها را تکمیل کرده و هر سطح را به پایان برسانید. این بازی قصد دارد شما را به درختکاری ترغیب کند.

11 تا از بهترین بازیهای فکری آیفون (برای باهوشتر شدن)

2- Monument Valley 2 (پیشنهاد ما)

Monument Valley 2

 • ناشر: ustwo games LTD
 • تاریخ انتشار: 2017
 • حجم فایل: 514.2 مگابایت

Monument Valley 2 بازیکنان خود را درگیر یک ماجراجویی جدید می کند که در دنیایی از معماری های غیرممکن اتفاق می افتد. بازیکنان باید مادری به نام Ro و فرزندش را از طریق معماهای پیچیده فضایی راهنمایی کنند. هدف شما در این بازی کمک کردن به RO است تا او بتواند در مورد اسرار دره، به فرزند خود بیاموزد، محیط های خیره کننده را کشف کرده و معماری ها را دستکاری کند.

اگر به بازیهای ماجراجویی و پازلی علاقمند هستید حتما این بازی را امتحان کنید. گیم پلی اعتیادآورد و صداگذاری بی نظیر بازی شما را مجذوب خود خواهد کرد.

1- Scribblenauts Remix

Scribblenauts Remix

 • ناشر: Warner Bros.
 • تاریخ انتشار: 2011
 • حجم فایل: 213.9 مگابایت

در صدر لیست ما Scribblenauts Remix قرار دارد، یک بازی کلاسیک قدیمی که بازیکنان را تشویق می کند تا با راه حل های هنری منحصر به فرد معماها را حل کنند. این بازی دارای 40 سطح بازسازی شده از Scribblenauts و Super Scribblenauts ، به علاوه ده سطح خارق العاده دیگر است. بازیکنان همچنین می توانند World Pass را خریداری کنند، که به آنها امکان دسترسی به بیش از 90 سطح را خواهد داد.

10 تا از بهترین بازیهای استراتژیک آیفون+ لینک دانلود

در این بازی شما در نقش شخصیتی به نام مکس هستید و باید او را در حل معماهای مختلف راهنمایی کنید. در مراحل مختلف بازی معماها و چالش های متنوعی برای شما در نظر گرفته شده اند. لازم به ذکر است حل این معماها کار چندان راحتی نیست و به دقت زیادی نیاز خواهد داشت.

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا