ریپورتاژ تبلیغاتی

فروش انواع محصولات ردیاب خودرو و جی پی اس خودرو

ویژه اردیبهشت 1403 در پیام جی پی اس

ردیاب‌های خودرو را می‌توان یکی از مهم‌ترین ابزارهای حیاتی در حفظ امنیت وسایل نقلیه دانست. اگرچه تصور می‌شود که چنین وسیله‌ای بیشتر در فیلم‌های پلیسی کاربرد دارد، اما واقعیت امر این است که نصب جی پی اس خودرو مزایای زیادی به‌همراه داشته و می‌تواند از رخدادهای تلخ و زیان‌بار بسیاری نیز جلوگیری به عمل آورد. اهمیت این وسیله به حدی بالاست که در برخی کشورها به‌دلیل سرقت زیاد خودرو، نصب و استفاده از آن، اجباری است. در این مطلب قصد داریم ضمن معرفی ردیاب ماشین و بررسی کاربردها و ویژگی‌های آن، شما را با یکی از خاص‌ترین مراکز ارائه و فروش این محصولات آشنا کنیم که بهترین ردیاب آهنربایی خودرو را عرضه می‌کند.

ردیاب خودرو چیست؟

به‌صورت‌کلی، ردیاب یک قطعه الکترونیکی کوچک است که می‌تواند برای اطلاع از موقعیت و محل قرارگیری یک جسم یا شی به‌کار برده شود. ردیاب ماشین نیز از همین مزیت استفاده کرده و با نصب و استفاده از آن روی انواع وسیله نقلیه، می‌توان به مکان دقیق قرارگیری آن دسترسی پیدا کرد. ردیاب‌ها اغلب دارای تجهیزات مختلفی برای نظارت و بررسی هستند که به کاربران در ایجاد امنیت بیشتر، کمک زیادی می‌کنند.

نمی‌توان از ردیاب حرف زد، اما از کاربردهای آن چیزی نگفت. تصور برخی از افراد این است که ردیاب صرفا برای اطلاع از مکان خودرو کاربرد دارد؛ اما این تنها استفاده ردیاب نیست و کاربردها و مزایایی بسیار بیشتر از ردگیری وسایل نقلیه برای آن تعریف شده است. در ادامه مطلب، نگاهی به قابلیت‌های مهم ردیاب‌ها که اغلب چندان به آن‌ها توجهی نمی‌شود، خواهیم انداخت.

کاربرد و مزایای مختلف ردیاب خودرو را بشناسید

همان‌طورکه گفته شد، مزایای ردیاب‌ها صرفا به اطلاع از موقعیت و مکان آن‌ها ختم نمی‌شود. ردیاب‌ها در مواردی مثل هشدار سرقت، کنترل نقاط عبورومرور، امکان درخواست کمک در شرایط اضطراری، خاموش کردن خودرو از راه دور، مسیریابی وسایل نقلیه و استفاده در پرونده‌های قضایی نیز کاربرد فراوانی دارند. در ادامه نگاهی دقیق و کامل به کاربردهای یک ردیاب در خودرو خواهیم داشت:

هشدار سرقت و فاصله بیشتر از حد معمول

یکی از مزایای مهم جی پی اس خودرو که اغلب به آن زیاد توجه نمی‌شود، اعلام هشدار هنگام سرقت خودرو است. زمانی‌که خودرو یا وسیله نقلیه شما، فاصله‌ای زیادی تا دستگاه گیرنده داشته باشد، ردیاب نسبت‌به سرقت خودرو مشکوک شده و به شما هشدارهای لازم را در این مورد می‌دهد. چنین قابلیتی می‌تواند از بروز مشکلات بیشتر نیز جلوگیری کند.

کنترل مکان‌های عبوری خودرو

همان‌طورکه گفته شد، ردیاب خودرو صرفا وسیله‌ای برای جلوگیری از سرقت نیست و می‌تواند یک وسیله مفید و پرکاربرد برای نظارت نیز باشد. مثلا می‌توانید با استفاده از آن، محل عبورومرور یک خودرو، مسیر رانندگی یک راننده و نقاط توقف ماشین را متوجه شوید. این قابلیت نیز می‌تواند در پیشگیری از اتفاقات تلخ و زیان‌بار موثر واقع شود.

ردیابی و امکان درخواست کمک اضطراری

به کمک ردیاب ماشین، یعنی حتی ردیاب‌های آهن‌ربایی ساده، می‌توان هنگام بروز مشکلاتی مانند تصادف یا گیر کردن در مسیر، خیلی راحت و ساده اطلاعات مکانی خود را با مراکز اورژانسی به اشتراک گذاشت. این موضوع خصوصا برای زمانی‌که راننده یا صاحب خودرو نتواند برای نجات خود کاری کند نیز مفید است؛ زیرا امکان پیدا کردن موقعیت مکانی وی از طریق ردیاب امکان‌پذیر خواهد بود.

word image 60911 2

خاموش کردن خودرو از راه دور

در مدل‌های پیشرفته یک ردیاب خودرو، امکان خاموش کردن خودرو از راه دور ارائه شده است. این قابلیت می‌تواند برای زمانی‌که خودرو سرقت شده و شما خیلی دیر از سرقت آن مطلع شده‌اید، مناسب باشد؛ به‌این‌ترتیب، دیگر نگرانی و اضطراب خاصی نخواهید داشت؛ چراکه پلیس می‌تواند خیلی راحت براساس اطلاعات شما، رد خودرو را دنبال کند.

مسیریابی خودرو

جی پی اس خودرو یا حتی برخی مدل‌های جی پی اس آهنربایی می‌توانند برای مسیریابی با استفاده از یک گوشی هوشمند نیز کارایی داشته باشند. دراین‌حالت، اگر از خودرو خود دور باشید، برنامه ردیاب می‌تواند بهترین مسیر برای رسیدن به خود را مشخص کند.

کاربرد اطلاعاتی در پرونده‌های قضایی

اطلاعات ثبت‌شده از مسیرهای عبورومرور یک خودرو در ردیاب آن، می‌تواند برای اثبات ادعاهای قضایی بسیار مفید و پرکاربرد باشد. تصور کنید در یک پرونده قضایی، ادعای حضور شما در مکانی خاص مطرح می‌شود و شما می‌توانید با تکیه بر ردیاب خودرو و اطلاعات ذخیره شده آن، ادعاهای مطرح‌شده را رد کنید.

word image 60911 3

انواع مختلف ردیاب در وسایل نقلیه

ردیاب‌ها در انواع و اقسام مختلف با کاربردهای گوناگون و قابلیت‌های متنوع عرضه شده‌اند. مثلا ردیاب‌های آهن‌ربایی، سادگی و سرعت‌عمل را هدف قرار داده و برای موارد ضروری بسیار کاربرد دارد. در ادامه به بررسی انواع ردیاب‌ها می‌پردازیم:

ردیاب‌های آهن‌ربایی

ردیاب‌ها در مدل آهن‌ربایی، یکی از پر استفاده‌ترین گزینه‌ها هستند. این نوع ردیاب مجهز به یک آهن‌ربا بوده که می‌توان آن را به نقاط خاص و مختلف یک خودرو متصل کرد و بدون نگرانی از شل شدن آن، نسبت به نظارت و ردگیری یک خودرو اقدام کرد. همان‌طورکه گفته شد، این مدل بی‌سیم بوده و برخلاف نسخه‌های سیمی، می توانید به سرعت آن را نصب کنید. بسیاری از کاربران معتقدند که بهترین ردیاب خودرو، همین نسخه مجهز به جی پی اس آهن‌ربایی آن است.

ردیاب سیمی

مدل سیمی ردیاب‌های خودرو، در نوع خود دارای مزیت‌های مختلفی هستند. ازجمله مزیت‌های این مدل می‌توان به عدم نیاز به شارژ ردیاب اشاره کرد؛ ازآنجایی‌که این دستگاه مستقیما به برق خودرو متصل می‌شود، نیاز شما را به شارژ (مشابه مدل‌های آهن‌ربایی) برطرف خواهد کرد. البته باید توجه کرد که نصب این مدل کمی زمان‌بر خواهد بود.

ردیاب شنود‌ دار

یکی از مدل‌های محبوب و نسبتا پر تقاضا، مدل شنود دار ردیاب‌ها است که می‌تواند به صاحب خودرو، کنترل بهتری برای شنود اتفاقات در حال رخ دادن دهد. این مدل اگرچه با پرفروش‌ ترین ردیاب آهنربایی خودرو فاصله معناداری دارد، اما نمی‌توان کارایی آن را دست‌کم گرفت.

چرا جی پی اس خودرو وسایل نقلیه را باید از پیام جی‌پی‌اس بخریم؟

مجموعه تخصصی و حرفه‌ای پیام جی‌پی‌اس، یکی از بهترین ارائه‌دهندگان محصولات نظارتی و امنیتی خودرو و وسایل نقلیه است. این گروه فنی مهندسی، باکیفیت‌ترین محصولات ممکن در زمینه ردیابی خودرو را ارائه کرده که می‌تواند تا سالیان سال، وظیفه مراقبت و نگهداری از خودرو شما را برعهده داشته باشد.

تنوع بالای محصولات و قیمت رقابتی، ازجمله مهم‌ترین دلایلی است که ردیاب‌های پیام را به انتخاب اول کاربران و مشتریان تبدیل کرده است. اگر قصد خرید یک ردیاب باکیفیت، دقیق و ممتاز را دارید، محصولات مجموعه پیام جی‌پی‌اس، بهترین انتخاب ممکن برای شما هستند. در تولید محصولات ارائه‌شده توسط این مجموعه، مهم‌ترین نکات فنی جهت افزایش ضریب امنیت، تعبیه شده تا در کنار امنیت، کیفیت و طول عمر بالایی را از محصولات آن شاهد باشید.

سخن نهایی

ردیاب خودرو را می‌توان مهم‌ترین وسیله برای حفظ امنیت و نظارت بر خودرو دانست که بهره‌مندی از این قابلیت مهم تنها با هزینه‌ای اندک، امکان‌پذیر است. مزیت و کاربرد فراوان ردیاب‌ها سبب شده تا حتی در برخی کشورها، استفاده از آن‌ها جنبه اجباری به خود گیرد. در این مطلب ضمن معرفی ردیاب‌های خودرو، کاربرد، مزیت و ویژگی انواع جی پی اس آهنربایی نیز ذکر شد. همچنین، مجموعه پیام جی‌پی‌اس نیز به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز ارائه ردیاب‌های خودرو معرفی شد. اگر قصد خرید بهترین ردیاب خودرو در بازار را دارید، به وب‌سایت payamgps.com مراجعه کنید یا برای تماس با واحد فروش می‌توانید با شماره تلفن‌های 02126760035 و 02188563258 تماس بگیرید.

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا