آموزش اینستاگرام

4 روش برگرداندن اکانت اینستاگرام (بدون ایمیل و با ایمیل)

در این پست بصورت خلاصه و بصورت تصویری، نحوه برگرداندن یا ریکاور کردن اکانت اینستاگرام (حذف یا دی اکتیو شده) را به شما آموزش می دهیم. این کار معمولا با داشتن ایمیل ممکن است.

یکی از قانون هایی که در شبکه های اجتماعی باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد این است با حذف اکانت یا دی اکتیو کردن آن دیگر نمی توان به صفحه برگشت باید یک حساب کاربری دیگر ایجاد کرد . در این پست ما می خواهیم آموزش دهیم که چگونه می توان با ایمیل و بدون ایمیل به اکانت دی اکتیو شده برگشت.

آموزش برگشتن به اکانت اینستاگرام با ایمیل

برای بازیابی اکانت دی اکتیو شده در اینستاگرام تنها کافیست از طریق اپلیکیشن اینستاگرام روی تلفن همراه خود یا از طریق وبسایت خود اینستاگرام، سعی به لاگین کردن به اکانت خود نمایید.

احتمال دارد در پاره ای از موارد اینستاگرام مقاومت کرده و اجازه عبور به شما را ندهد. در این مواقع بهتر است گزینه فراموش کردن پاسورد را انتخاب کنید تا رمز عبور جدید شما برای تان به آدرس ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید، ارسال گردد.

ورود به حساب اینستاگرام 1

پس از طی این پروسه اینستاگرام از شما درخواست ریست کردن رمز عبور را خواهد داشت که می توانید با انجام این کار به راحتی اکانت خود را برگردانید. اما باید بدانید که بازیابی اکانت حذف شده به طور کامل در اینستاگرام ممکن نیست و برنامه ای نیز برای آن وجود ندارد.

reactive-instagram-6

چگونه اکانت اینستاگرام را در صورت فراموشی رمز عبور برگردانیم؟

اگر رمز عبورتان را گم کرده ‌اید، در 90 درصد موارد می ‌توانید حساب اینستاگرام تان را بازگردانید. راه‌ های مختلفی وجود دارد. اگر از نسخه دسکتاپ استفاده می‌ کنید، اول روی “Get help logging in” یا “Forgot password” ضربه بزنید.

ورود با حساب فیسبوک

با استفاده از حساب فیسبوک تان وارد شوید. شما باید از داده‌ های اکانت فیسبوکتان استفاده کنید. در صفحه ورود به سیستم، روی Log in with Facebook ضربه بزنید. شما به صفحه صدور مجوز فرستاده می‌ شوید. روی Continue as Username ضربه بزنید تا وارد حساب شوید.

ورود به حساب اینستاگرام از طریق حساب فیسبوک

این گزینه فقط در صورتی کار می ‌کند که حساب‌ های اینستاگرام و فیسبوک تان به هم متصل باشند، اطلاعات فیسبوک تان را یادتان باشد یا وارد این پلتفرم شده باشید. در غیر این صورت، اگر رمز عبور فیسبوک تان را فراموش کرده ‌اید، باید از روش دیگری اقدام کنید.

ریکاوری رمز عبور

می ‌توانید از گزینه Log in with Facebook، ایمیل یا شماره تلفن متصل به حساب استفاده کنید. سعی نکنید از مواردی استفاده کنید که به حساب شما متصل نیستند زیرا کار نخواهد کرد. ایمیل یا شماره را تایپ کنید و برای دریافت کد روی Next ضربه بزنید یا اگر از کامپیوتر استفاده می ‌کنید، روی “Send Login Link” ضربه بزنید.

ریکاوری رمز عبور اینستاگرام1

هنگامی که اکانت تان را با شماره تلفن تان ریکاوری می ‌کنید، یک کد برای تان ارسال می ‌شود. در صورت ریکاوری با ایمیل هم لینکی به ایمیل تان ارسال می ‌شود. پس از بازیابی رمز عبور قدیمی توسط لینک یا کد، باید رمز جدیدی را انتخاب کنید.

ایمیل یا پیامک معمولا بلافاصله ارسال می ‌شود و به ندرت تاخیر دارد. اگر ایمیل را درست تایپ کردید، اما چیزی در Inbox نبود، پوشه اسپم را بررسی کنید. اگر هیچ چیزی در هیچ پوشه ‌ای وجود نداشت، مدتی صبر کنید، نیم ساعت دیگر دوباره امتحان کنید.

لینک ارسال شده به ایمیل با کد به این صورت خواهند بود:

ریکاوری رمز عبور اینستاگرام2

ریکاوری رمز عبور اینستاگرام3

ممکن است با یک آدرس ایمیل یا شماره تلفن چندین اکانت داشته باشید. در این صورت در برنامه اینستاگرام، به شما پیشنهاد می‌ شود که انتخاب کنید با چه حسابی وارد شوید. در یک مرورگر، شما وارد اولین حساب ایجاد شده می ‌شوید.

اما در اپلیکیشن اینستاگرام، مستقیما وارد حساب کاربری خواهید شد. در صورت تمایل می ‌توانید رمز عبور را در تنظیمات تغییر دهید. در مرورگر، برای ادامه باید یک رمز عبور جدید ایجاد کنید.

چگونه اکانت اینستاگرام را در صورت هک شدن برگردانیم؟

اگر صفحه هک شده باشد، احتمالا قبلا داده‌های حساب اصلی، شماره و ایمیلتان تغییر داده شده است. بلافاصله ایمیلی در این باره دریافت می‌ کنید. بازیابی حساب اینستاگرام در این صورت ممکن نیست و باید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

اگر چنین ایمیلی وجود نداشته باشد، احتمالا آدرس ایمیل متصل هنوز تغییر نکرده است، این یعنی می ‌توانید با درخواست ایمیل یا پیامک با استفاده از روش بالا سعی کنید حساب اینستاگرام تان را بازگردانید.

با پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل تان را توضیح بدهید.

تیم پشتیبانی از شما می‌ خواهد که یک ویدئو بفرستید تا مطمئن شود که شما صاحب اکانت هستید. همچنین ممکن است از شما در مورد ایمیل یا تلفنی که هنگام ثبت نام استفاده کرده ‌اید، سؤال شود.

اگر یک حساب تجاری دارید، برای تأیید نیاز به مدرک جدی‌ تری هست. البته اگر حساب تجاری دارید، اما به Professional تغییر داده نشده است، می ‌توانید آن را به عنوان یک شخصی بازیابی کنید.

ممکن است چند روز یا حتی ماه ها طول بکشد تا پشتیبانی پاسخ دهد یا اصلا پاسخ ندهد. این بستگی به مشغله کارکنان و حساب شما دارد. بعد از چند روز می‌ توانید درخواست تان را تکرار کنید. درخواست ها توسط افراد واقعی پردازش می ‌شوند، بنابراین برخی از کارمندان ممکن است سریع تر پاسخ دهند.

چگونه اکانت اینستاگرام را بدون ایمیل یا شماره تلفن برگردانیم؟

فرض کنید نمی ‌توانید وارد ایمیل تان شوید یا فراموش می ‌کنید از چه آدرس ایمیلی برای ثبت نام در اینستاگرام استفاده کرده ‌اید. مثلا فرض کنید شما یک موبایل یا لپ تاپ جدید خریده ‌اید و اطلاعاتش را ذخیره نکرده ‌اید. یا شماره موبایل رو عوض کرده‌ اید ولی اکانت تان با شماره قبلی وصل شده و به آن دسترسی ندارید. چه کار باید بکنید؟ نگران نباشید، در ادامه متوجه خواهید شد!

ریکاوری اکانت بدون ایمیل

با استفاده از شماره تلفن حساب را بازیابی کنید. اگر از مرورگر استفاده می ‌کنید، لینکی برای بازگشت به حساب اینستاگرام تان دریافت می‌ کنید. اگر از برنامه استفاده می ‌کنید، یک کد ورود به سیستم برایتان ارسال می ‌شود.

مطمئن شوید ایمیلی که به حساب شما لینک داده شده، درست است. فقط آدرس ایمیلی که به آن دسترسی دارید را اضافه کنید. این کار به بازیابی اکانت اینستاگرام در آینده و جلوگیری از هک شدن کمک می ‌کند.

ریکاوری بدون شماره موبایل

حساب تان را از طریق ایمیل بازیابی کنید. اگر می ‌دانید حساب تان به چه ایمیلی متصل است، اما نمی ‌توانید وارد آن شوید، سعی کنید به ایمیل تان دسترسی پیدا کنید. در اکثر پلتفرم‌ های ایمیل، معمولا باید از یک آدرس ایمیل پشتیبان یا شماره تلفن استفاده کنید.

وقتی وارد ایمیل می ‌شوید، از آن برای بازیابی اکانت اینستاگرام تان استفاده کنید.

ریکاوری بدون ایمیل و شماره تلفن

اکانت اینستاگرام را با استفاده از نام کاربری تان بازیابی کنید. روی “Get help logging in”یا “Forgot password” در صفحه ورود ضربه بزنید و نام کاربری تان را وارد کنید. ایمیل با لینک یا کد به ایمیل شما ارسال می ‌شود. اینستاگرام تا حدی آدرس را نشان می‌ دهد، بنابراین می ‌توانید آن را به خاطر بسپارید.

ریکاوری رمز عبور اینستاگرام4

اگر از Gmail استفاده می ‌کنید، ایمیل ‌ها ممکن است به جای Inbox، به پوشه ‌های Promotions یا Social بروند.

ریکاوری بدون ایمیل، شماره تلفن و نام کاربری

به دنبال نام کاربری تان از طریق سایر رسانه ‌های اجتماعی باشید. نام کاربری تان را از دوستان تان بپرسید.

اگر نتوانستید آن را پیدا کنید، با خدمات اینستاگرام تماس بگیرید و بگویید صفحه شما هک شده است. از دستورالعمل ذکر شده در بالا استفاده کنید.

و در نهایت می ‌توانید یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید. این کار گاهی اوقات آسان ‌تر از سر و کله زدن با مرکز خدمات است.

چگونه حساب اینستاگرام را بعد از غیر فعال شدن برگردانیم؟

بازیابی اکانت اینستاگرام به نوع ممنوعیت تان بستگی دارد؛ یعنی باید ببینید که حساب اینستاگرام به طور موقت مسدود یا غیرفعال شده است. رسانه ‌های اجتماعی معمولا هنگام مسدود شدن یک حساب کاربری اطلاع‌ رسانی می‌ کنند.

ممنوعیت موقت برای تخلفات کوچک است و محدودیت ‌ها سختگیرانه نیستند. چنین محدودیت ‌هایی معمولا از چند ساعت تا چند روز طول می‌ کشد. کاری لازم نیست انجام دهید، فقط باید صبر کنید.

اگر حساب کاربری اینستاگرام شما غیر فعال شده باشد، نمی ‌توانید کاری بکنید. اگر مطمئن هستید که اشتباهی پیش آمده است، می ‌توانید از فرم درخواست تجدید نظر استفاده کنید. اما ایجاد یک حساب کاربری جدید بی ‌دردسرتر است.

چگونه اکانت پاک شده را برگردانیم؟

گاهی اوقات افراد اکانت اینستاگرامشان را بر اساس احساسات حذف می ‌کنند و بعد به این فکر می ‌افتند که چطور آن ها را برگردانند. اگر پروفایلی به طور کامل حذف شد، هیچ راه بازگشتی وجود ندارد. دست به دامن تیم خدمات مشتری شدن هم کمکی نمی ‌کند، زیرا شما به دست خودتان صفحه ‌تان را حذف کرده ‌اید.

به همین دلیل است که وقتی به حذف اکانت اینستاگرام تان فکر می ‌کنید، بهتر است آن را به طور موقت در تنظیمات ویرایش پروفایل از مرورگر غیر فعال کنید.

تنها کاری که برای پس گرفتن اکانت اینستاگرام غیر فعال شده‌ تان باید بکنید؛ این است که واردش شوید. به طور خودکار بازیابی می‌ شود.

چگونه در حین بازیابی اکانت با فالوئر های اینستاگرام تان در ارتباط باشید؟

خوب حالا می‌ دانید چطور حساب اینستاگرام تان را بازیابی کنید، اما این روند ممکن است کمی طول بکشد. اگر کسب و کاری داشته باشید، تعطیلی حتی برای یک روز ممکن است باعث ضرر مالی زیادی شود. به همین دلیل است که باید به فالوئرهای تان در مورد ریکاوری شدن اکانت تان اطلاع بدهید.

وضعیت را در سایر پروفایل ‌های اجتماعی تان هم توضیح دهید. اکثر کاربران فقط از یک پلتفرم استفاده نمی‌ کنند.

در مدت بازیابی اکانت اینستاگرام تان، لینک سایر پیج‌های تان را در بیو بگذارید

گذاشتن لینک سایر رسانه‌ های اجتماعی یا حتی سایت تان در بیو پیج‌ ها در زمان بازیابی اکانت اینستاگرام کمک بزرگی است.

کاربرانی که نگران عدم فعالیت تان در اینستاگرام هستند، به دنبال پاسخ خواهند بود و مطمئنا برای بررسی روی لینک ارائه شده در بیو شما ضربه می ‌زنند. آن ها با این کار وارد پلتفرمی که لینکش را در بیو گذاشته‌ اید می ‌شوند و می ‌بینند که فعال هستید.

ریکاوری رمز عبور اینستاگرام5

ویدئو در موردبرگشتن به اکانت اینستاگرام  با ایمیل

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشد: آموزش تصویری دیلیت اکانت اینستاگرام (به زبان ساده)

اگر مشکلی در زمینه بازیابی و برگرداندن اکانت اینستاگرام خود دارید در بخش نظرات با ما مطرح کنید تا شما را راهنمایی کنیم.

در پاسخ به شما و دوستانی که اکانتشون رو دی اکتیو کردن: برای اکتیو کردن مجدد فقط و فقط باید از طریق کامپیوتر (نه گوشی) اقدام کنید. کافیه با کامپیوتر یا لبتاب به این آدرس مراجعه کنید و وارد حسابتون بشید. مشکل حل میشه

کلام پایانی

در بیشتر موارد، بازیابی حساب اینستاگرام امکان ‌پذیر است و فقط در صورت ممنوعیت شدید و حذف آن به دست خودتان نمی ‌شود کاری کرد. برای جلوگیری از مشکلات توصیف شده، به این توصیه‌ ها عمل کنید:

 • اطلاعات حساب تان را در یک فایل جداگانه ذخیره کنید تا در صورت نیاز راحت آن را پیدا کنید.
 • شماره تلفن و صفحه فیسبوک را به حساب اینستاگرام تان متصل کنید.
 • از احراز هویت دو مرحله ای استفاده کنید.
 • اگر یک حساب تجاری دارید، چند عکس از خودتان را پست کنید. در صورت هک شدن، بازیابی حساب اینستاگرام را سریع تر می ‌کند.
 • دستورالعمل ‌های اینستاگرام را نقض نکنید. عکس ‌ها و ویدیوهای تان را در کامپیوتر یا درایو ابری ذخیره کنید. اگر هکر ها تمام محتوای حساب را حذف کردند، می ‌توانید دوباره آن ها را پست کنید.
 • از طریق دستگاه‌ های دیگران وارد حساب تان نشوید.

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

‫340 دیدگاه ها

 1. سلام .ببخشید من قبل از آخرین اکانت اینستاگرام یه اکانت داشتم که وقتی پاک شد دیگه یه حساب دیگه درست کردم الان با تعویض گوشی همراه و فراموشی رمز ورود .در موقع بازیابی اون اینستاگرام و حساب اولی را میاره .می خواستم ببینم چه جوری اینستاگرام دومی برا خودم فعال کنم متشکرم

   1. سلام . من جیمیل و شماره تلفن ب اکانت اینستام ندادم قابل برگشت هست ؟ اگه هست بگید چون تموم راهارو رفتم

     1. سلام میخوام به اکانت قبلیم برگردم تا مرحله اخر نصب هم میرم که یه کد میاد اونم وارد میکنم ولی تایید نمیشه میزنه کد اشتباه است کسی میدونه بخاطر چیه؟

     2. سلام‌من اینستامو پاک کردم دوتا اکانت داشتم یدونه اش امده یکی دیگه اش نیومده هردوهم به ی شماره بوده قبلاهم پاک کرده بودم وصل کردم جفتش امد الان نمیدونم چرا نمیاد یکیش چیکار کنم

     3. سلام عرض ادب این راهنمای ها مفید هستن اما زمانی که دستگاه حک میشود هیچ کدام کارایی ندارد و اینستگرام قطح میشود ولی شما در فیسبوک که مرکز کاربر آن هم از قبل فعال شده فعالیت میکنید اما باز اجازه ورود به اینستگرام را نداری ضعف های ربات ها بسیار هستن و متاسفانه کسانی که در ارسه فعالیت و خدمات رسانی به مخاطبین مثل من و ما هستن از این ضعف ها آگاهی کامل دارند و جهت منافع شخصی سود جویی میکنند. در این خصوص 4 ماپیش پیغام اینستگرام در پاسخ تلاش من می‌گفت حساب وجود ندارد و بعد 4 ماه که وسیله سرقت سارقان بود حساب پیدا شد اشکار شد اینستگرام دیگر چیزی برای گفتن نداشت این مثال یک مورد از ظلم بر من بود که توضیح دادم

     1. سلام
      من جیمیل اینستام روی گوشیم نیس دیگه
      بعد چند وقت پیش خاستم با گوگل برم تو حساب اینستام ولی نشد…
      بعد که اینستا نصب کردم وارد حسابم شدم ایمیلو که میزدم رمزشم میزدم بعد میگف متوجه شدیم که کسی خواست وارد حساب شما شود…
      بعد میگه کد امنیتی میفرستم ولی من اون ایمیلی که کد ایمنیتی رو میفرسته دیگه تو گوشیم ندارم
      چطوری میتونم درستش کنم

     2. منم ایمیل قبلیم پاک شده الان دسترسی بهش ندارم چجوری برگردونم پیچمو

     3. سلام اکانت من از طرف اینستا قفل شده و پیام داده که رمز پیج خودرا به روز کنید برای امنیت بیشتر حالا من رمز قدیم رو وارد میکنم و رمز حدید انتخاب میکنم برای اکانتم بعد که میخوام ثبت کنم و ورود پیدا کنم به اینستاگرام پیام میده رمز قبلی شما صحیح نیست درصورتی که رمز درست است و عوض نکردم
      ایمیل هم یادم نیست
      ممنون میشم راهنماییم کنید

    1. سلام من رمز عبور فراموش کردم و وقتی که میام از راهنمای ورود به سیستم استفاده کنم فقط ایمیل میاره که نه ایمیلو دارم روی گوشیم نه میتونم ایمیلو بازیابی کنم ایا راه دیگه برای ورود به اکانتن هست؟??

    2. سلام من اکانت کاریم از رو گوشیم پاک شده و متاسفانه تایید دومرحله ایش فعال بوده(اون گزینه که لینک اجازه ورود میفرسته به اکانت و باید گزینه اجازه دادن رو بزنیم)و هرکار میکنم نمیتونم برش گردونم،چیکار کنم؟ایمیلش هم یادم نیست??‍♀️

    3. سلام من گوشیم سوخت هم ایمیلم از دست دادم هم اینستاگرامم فقط میخوام پیج اینستاگرامم پاک بشه ولی نه رمز ایمیلم یادم میاد نه رمز پیجم

    4. یه پیج اینستا دارم که پنج ماه پیش دی اکتیو کردمش الان میخوام برش گردونم رمزش یادم نمیاد یه جیمیل داشت که رمز اونم یادم نمیاد و چون دی اکتیو شده بود برای خطم اسمس نمیاد که حداقل اونجوری برش گردونم فقط بهم میگه آخرین رمزی که یادت میاد رو بزن که اونم میزنم میگه باید با دستگاهی که قبلا باهاش وارد این پیج شدی امتحان کنی یا وای فای که ازش استفاده کردی امتحان کنی ، که من جفتشو در دسترش ندارم گوشیمو فروختم و خونمونم عوض کردیم،حالا راهی هست که این پیج برگرده؟

   2. سلام خسته نباشید من اینستاگرام رو با یک شماره تلفن نصب کرده بودم فکر کنم هک شده و تبدیل به ایمیل ناشناس شده چجوری میتونم برگردونم حسابم را فیسبوک هم ندارم

     1. سلام
      پیجمو اینستاگرام مسدود کرده یک هفتست هر کاری هم میکنم بر نمیگرده چیکار باید کنم؟

    1. سلام ی سوال خواهشا اگ میدونید راهنمایی کنید.من گوشیمو تنطیمات کارخانه زدم.برنامه هام پاک شد حالا وارد اینستا میخوام بشم رمز اکانتمو یادم نیس.میزنم ارسال کد.پیام ی لینک میاد اونو کپی میکنم بازم وارد اکانتم نمیشه.چیکار کنم وارد اکانتم بشم؟؟؟؟؟

     1. کپی نکنید که برید تواون سایتی که پیامک اومد رمزتونو ریست کنید

     2. سلام
      ی برنامه میخوام پسورد یاب معتبر میخوام کسی داره بفرسته برام ممنون ??

    2. سلام،من تو یه روز زیاد فالوو کردم فکر کنم اینستا هک کرد درواقع been کرد، الان من هم پسورد اینستاگرامم دارم هم آیدی اینستاگرامم، پلی اینستگرام ازم پسورد یاهو ایمیل میخواد که من بعد این همه سال بادم رفته حتی آیدیشم شک دارم شمارمم دیگه نیست باید چیکار کنم؟؟

     1. سلام
      من هرموقه اینستامو حذف میکردم بعد چند روز ک دوباره نصبش میکردم اکانتام خودش برام بالا میومد راحت وارد پیجم میشدم ولی اخرین بار دیگ بالا نیومد مجبور شدم اکانت جدید بزنم
      الان ک پاک کردم اینستانو نصبش کردم اکانت اولیم بالا اومد ولی پیج جدید ک زدم ن ..اکانت اولی برام مهم نیست ولی
      اکانت دوم برام مهمه چ جوری برش گردونممممم

    1. سلام
     من اینستامو رمزش رو نمیدونم و الان هرچی میزنم کد به جمیلم می‌ره و گوشی مو فلش کردم جمیلم هم بر نمی‌گرده
     باید چیکار کنم
     دقیقا به هیچی دسترسی ندارم اگه راه حلی پیدا کردی بهم بگو

     1. سلام وقت بخیر من سه روز گوشیمو عوض کردم و متاسفانه نمیتونم هر دو پیج کاری وشخصیمو برگردونم ضمن اینکه با ایمیل باز یابی نمیشه وبدتر از اون واسه شماره ای که با اون پیج هارو ثبت کردم هیچ پیامکی نمیره ومن بیشتر پیج کاریم برام مهمه ممنونتون میشم کمکم کنید سپاسگزارم

    1. سلام من نه به شماره قبلیم و نه به ایمیلم دسترسی ندارم و رمز اکانتم هم یادم نیست چجوری میتونم برس گردونم یا کلا اکانت رو پاک کنم

   3. سلام من می‌خوام وارد اینستام بشم ولی فقط گزینه ارسال ایمیل میاد گزینه اس ام اس نمیاد و من جیمیلو کلا نمی‌دونم کدوم هست چه کاری باید انجام بدم

   4. سلام من چند تا حساب دارم و اون حسابی که باهاش کار دارم و می‌خوام نمیدونم چکار کردم حسابم تو گوگل باز میشه ولی تو اپ اینستا که میرم پیجمو نمیاره چرا؟

   5. سلام
    یه اکانت با ایمیل ساختم اما متاسفانه قبل از مرحله انتخاب یوزرنیم گوشیم یهو خاموش شد و بعدش وقتی دوباره رفتم اون صفحه ک نوش بودم و اون اطلاعات نمیومد .فکر کردم شاید مراحل انجام نشده و خواستم دوباره اکانت بسازم اما ارور میداد و پیام میداد ک این ایمیل قبلا استفاده شده در صورتی ک من اصلا نتونستم براش یوزرنیم انتخاب کنم.هر کاری کردم ک یوزرنیم به دست بیارم نشد می‌گفت یوزرنیم ندارن .حالا نمی‌دونم چی کار کنم

    1. سلام
     پیج اینستا من دوروز پیش بی دلیل پرید و ظاهرا اینستا دسترسیم رو محدود کرده ،ظاهرا برای ورود اینستا کدی رو میخواد که به ایممیلم فرستاده میشه و من به اون ایمیل دسترسی ندارم ،باید چیکار کنم !!!

   6. اگه دو تا اکانت اینستا با یک ایمیل ساخته بشه و پسوردشونو یادم نباشه، میشه هر دو تا اکانت رو برگردوند؟

   7. سلام وقتتون بخیر
    من یه سوال داشتم گذرواژه اکانتم رو فراموش کردم و این اکانتم رو هم با ایمیلی اومدم که داخل گوشی قبلیم هسته و سوخته و هیچ دسترسی به پیامی ندارم ک گذرواژه امو بگیر باید چیکار کنم لطفا راهنماییم میکنید ممنونم?

   8. سلام م پیج اصلیم و یک پیج دیگه یک ایمیل براشون گذاشتم حالا میخوام وارد پیج اصلی بشم اون یکی پیجه برام میاد چکار کنم؟

   9. سلام خسته نباشید هر کاری میکنم نمیتونم برم تو پیجم مینویسه سن شما کافی نیست به اینیستا گرام اابته دستم خورده به تاریخ اشتباه ثبت شده لطفا راهنمایی کنید ممنون

   10. سلام.
    پیجی که نه ایمیلش و داشته باشی و نه رمزش و نه شماره موبایلی که باهاش واردش شدی رو چطور میشه برگردوند.شماره موبایل هم بی نام بوده برا همین نمیشه رفت گرفت.ولی عکس برا تشخیص هویت داخل پیج هست.میشه لطفا راهنمایی کنید.مرسی

    1. سلام.من گوشیم و فلش کردم هم جیمیلم پرید و هم پسووردش و ندارم و هم پسوورد ای دی اینستاموندارم چگونخ میتونم پیجم و بیارم

   11. سلام جناب اقای حیدری .اینستگرام بنده هک شده از طریق خود پیچ اجازه درخواست تجدید رمز رو نمیده از سایت اینستا اقدام کردم به تعویض رمز هم لی نتیجه چکار کنم که درست بشه ایمیل هم دارم

   12. سلام منم دوتا پیجم روی یه جیمیل ثبت شده الان یکی ازونا پریده ۲ ۳ روز کد هم روی سیمکارت نمیاد برا جیمیل هم درخواست میدم میاد برای پیجی که فعاله ن غیر فعالی چیکار کنم?

   13. سلام من یه پیج دارم هم پسوورد شو فراموش کردم هم گوشیم سرقت شده اون خط قبلی رو هم ندارم در واقع پسوورد ایمیل هم ندارم.راهی وجود داره برای بازگشت؟ از یه پیج فقط یوزر شو دارم دیگه

   14. پیج اینستاگرامم پاک شده و شماره و رمزش رو نمیدونم چیه چجوری برگردونم سیم کارتش هم گم شده

   15. سلام من یکی ازاکانت اینستاگرامم پاک شده که حساب تجاری بود الان پیجش می بینم ولی username قبلی قبول نمی کنه چیکارکنم؟؟؟

   16. چجوری هدیت دوعاملی داره وارد بشم شمارم سوخته فقط با ایمیل تونستم رمز عوض کنم اما هویت دوعاملی اجازه ورد نداد۸

   17. سلام اکانتم پاک شد و الان میخوام دوباره بیارمش بالا ولی موقعی که میخواد ارسال بشه کد جدید میزنه اکانتی با این شماره تلفن ثبت نشده

   18. درود من اکانتم رمزش یادم رفته و نه شماره روشه نه اون جیمیلی ک رو اکانته رو دارم حتب اون جیمیلی ک روشه اسمش یادم نیست و حتی با شماره هم ساخته نشده اون یمیل باید چیکار کنم

   19. سلام وقت بخیرببخشیدمن میخاستم اکانتموبازیابی کنم پاکش نکردم قبلاوهک هم نشده فقط رمزعبورش یادم رفته تامرحله اخرکه رمزعبورجدیدرومیخادپیش میرم رمزعبورجدیدوکه میدم میگه متاسفانه مشکلی پیش اومده دوباره امتحان کنیدالان ۳۰۰باره امتحان میکنم وهیچی یه جدیدشوخواستم بسازم تومرحله رمزعبورهمین مشکلوداشتم

  1. سلام ای دی اکانتی ک میخاین بالا بیاد رو از قسمت گزینه های بازیابی حساب بزنین بعد از طریق اس ام اس یا ایمیل اونو باز یابی کنین. سوالی داشتین تلگرام در خدمتم
   @Abi7474

  2. سلام وقت بخیر من کار ماسک پزشکی و سه لایه میکنم دو روزه پیجم‌کلا بالا نمیاد دسیبل شده خواهشا کمکم کنید ممنون میشم

  3. سلام
   این روشی ک شما گفتید ک خیلی راحته
   ببینید در کل برای بازیابی حساب اینستاگرامی از
   ۴ گزینه حداقل ی دونه رو باید داشته باشیم ک بشه وارد شد.

   یا یوزرنیم هست
   یا پسوورد
   یا آیدی جیمیل هست
   یا شماره تلفن هست

   از ۴ گزینه بالا حداقل ی دونه باید باشد تا وارد سیستم حساب بشید
   حالا
   من فقط یوزرنیم دارم
   هیچی دیگه ندارم
   حسابمو با همین وجود اوردم
   جیمیلمم تا حدی تونستم از اطلاعات بدست بیارم
   ولی
   پسووردش بازیابی نمیشه
   بنیامین
   ممنون

   1. سلام میشه راهنمایی کنید بگین چطوری تونستین چون من مشکل ایمیل دارم و اینستام باز نمیشه
    لطفا راهنمایی کنید
    NADERIKIAELAHEH@YAHOO.COM
    ممنون میشم ایمیل بدین

  4. سلام واسه اکانتم‌ایمیل رو اشتباهی وارد کردم الان نمیدونم ایمیلم چیه اینستا هم اجازه ورود نمیده و میگه کد به ایمیلتون ارسال میشه راهی واسه برگردوندن حسابم هست؟؟

  5. سلام
   من گوشیمو فلش کردم ی اینستا هم پاک شد الان ی پیج دیگ زدم ولی میخام اون قبلی رو برگردونم میش کمک کنید درستش کنم

  6. سلام من این بازگرداندن حساب بدون ایمیلو میزنم تا بهش اینکه smsروبهم میفرسته میرم ولی بعدش صفحه تغییر رمز نمیاد،لطفا جواب بدین:(

  7. سلام من پیج اینستامو پیدا کردم ولی به دلیل بازگشت به تنظیمات کارخانه ای ک ردم ایمیلم پاک شده سیم کارتمم عوض کردم ولی پیجمو میتونم ببینم ولی نمیتونم واردش بشم و بازیابیش کنم برای استفاده دوباره ازش ممنون جواب بدین لطفا مهمه

  8. سلام یه اکانت قدیمی دارم ک نه پسوردش یادمه نه اینکه روی چ ایمیل و شماره ای ست شده
   در اصل فقط یوزر دارم
   چون شماره مبایلم روی پیج و اکانتای جدیدم سته
   قاطی میکنه برای ریست پسورد
   میپره توی پیجایی ک در حال حاضر دارم

   ایا امکان دسترسی و داشتن این پیج هست یا خیر
   ممنون میشم راهنمایی کنین

  9. سلام من هم ایمیلم و دارم هم پسوورد هم ایدی پیجمو ولی شمارمو ندارم دیگه الان هرکاری میکنم میگه کد میاد به شماره ت

 2. سلام خسته نباشید…اکانت اینستامو کلا حذف کردم با یه حساب دیگه چک کردم اصلا دیگه وجود نداره حسابم ..هر کاری گفتین رو کردم برنمیگرده

  1. درود. هیچ راهی برای برگرداندن اکانت اینستاگرام دلیت شده وجود ندارد! راه حل های بالا برای گم کردن ایمیل یا disable موقت اینستاگرام هستند

   1. سلام.من اکانتم رو حذف دائم کردم ولی هنوز فالور های من دایرکتشون چت من رو دارند!چرا پاک نمیشه چت های داخل دایرکت فالورهام؟

   2. سلام من اینستام صب غیر فعال شده فلش زدم گوشیمو دوباره نصب کردم اینستارو هم ایمیل هم پسورد قبلی رو زدم ولی یه پیج جدید برام باز کرد امکانش هست برگرده پیج قبلیم

    1. سلام من نه شمارع تلفنم فعاله و پیام ای ام اسش میاد بالا نه ایمیلم میدونم چی هستش کلا نه پیامش دیگه بخاطر تکرر زیاد فعال میشه دیگه نه ایمیلم یادمه ایا راه دیگه ایی دارع

   3. پس چرا من ب صورت موقت حذفش کردم میخوام پیجو برگردونم میگ پیجی ب این اسم وجود نداره دلیلش چیه

   4. من در قسمت تنظیمات پروفایل تعقییر ایمیل زدم که اينستا فکر نکن ربات هستم. بعد گوشیم هنگ کرد فلش زدم یلدم رفت بود ویرایش ایمیل درست کنم. الان ایمیل اصلی رو ثبت کردم. اينستا رو نصب.. اکانتم بالا نمیاد ایمیال میره ب همونی که توی اينستا تعقییر دادم. کسی میتونه اکانت اصلیم رو درست کنه ? ? ? ? ? واقع نیازش دارم

   1. سلام

    ببخشید قسمتی که از طریق شماره تلفن کد ارسال میشه رو من انجام میدم ولی کدی ارسال نمیشه
    واینکه این موارد باید با گوشی لپتاپ انجام بشه یا نه با گوشی هم میشه

 3. سلام من بعداز فلش کردن گوشیم هم رمز ایمیلم رو ندارم که باهاش وارد شم هم شماره که باهاش وارد اکانت اینستاگرامم شدم سوخته …چطوری برگردم

    1. سلام اکانت من بع علت سیکرتی کردن با برنامه duo mobile و فراموش کردن رمز عبور کلا پرید و با هز دستگاهی سرچ میزنم پیدا نمیشه و بازیابی با شماره یا جیمیلم نمیشه چیکار کنم؟

   1. سللام من باشماره وارد اینستگرام‌ شدم‌و ایمیل نزدم چند بار هم حذف کردم‌و دوباره با شماره رفتم‌اینستگرام‌ولی الان‌دیگه‌نمیاره حتی رمزم‌ یادم‌هست میزنم نمیاره. بعد اون‌ی حساب دیگه ساختم‌ولی هرچی حذف اکانت میزنم‌‌بعد‌دوباره اومدن‌همون‌اکانت دومم میاد من اکانت اولی رو‌میخوام‌چیکار کنم؟

   2. سلام من اسم پیجمو بلدم رمزمم بلدم فقط شمارم در دسترسم نیس اینستام نصب نمیشه میزنه ک مشکوکه باید ب شماره تلفنم رمز ارسال کنن

   3. سلام.پیجم یهو پرید.ازطریق ایمیل ک میرم پیج پریده رونمیاره بالا پیج دومم فقط میاد بالا.ایمیل وشماره ثبت شده

  1. سلام من برای اکانتم رمز دوم فعال کرده بودم و جیمیل رو هم وارد کرده بودم براش
   چطور میتونم کد رو از طریق جمیل دریافت کنم ؟

  2. من وقتی وارد اینستا میشم مینویسه درخواست شما قابل اجرا نیست حالا که حذفش کردم میگه حساب شما پیدا نشد حالا چکار کنم

 4. سلام من اکانت جمیلی که رویحساب اینستاگرام داشتم حذف کردم ولی قبل از حذف باجیمیل دیگه ای جابه جا کردم اما الان بعد ۱سال که گوشی عوض کردم کد ۶رقمی تایید برای اکانت حذف شده میره درصورتی که اون جیمیل دیگه وجود خارجی نداره

 5. باسلام میخاستم بدونم ایا پیجی که باشماره موبایل ثبت شود دوباره قابل برگشت هست؟؟کمکم کنید لطفا

   1. سلام

    منم همین مشکل رو دارم یعنی با شماره اومده بودم الان چجوری بازگردانم؟؟ ینی چی کع ریست کنم؟؟ از کجا و چجوری؟؟ لطفا کمک کنینن،.. مرسی

  1. اره ۱۰۰ درصد بر میگرده
   از طریق فراموشی رمز ای دی یا شمارتونو بزنین تا برگرده
   تلگرام در خدمتم
   @Abi7474

 6. سلام
  من بتازگی رمز اکانتم رو عوض کردم منتها وقتی لاگین میکنم ازم میخواد کدی رو که به شماره تلفنم ارسال شده همراه با پیش شماره کشور وارد کنم، ولی از باتوجه به اینکه من یک شماره مجازی وارد کردم مدام ارور میده. لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم حساب کاربری رو بدون استفاده از یک شماره واقعی باز کنم؟

   1. سلام حساب من باصطلاح پریده وتمام مراحل رادرست انجام میدم وایمیل نیزارسال میشوداما ادرس ایمیل مربوط به من نیست وناشناخته است برام لطفا راهنمایی بفرمابیدضمن اینکه اعلام میکندکه بعلت فعالیت غیرعادی ماحسابتان را مسدودکرده ایم حالااین مراحل راطی یکروزقبل از اینکه حسآب بصورت دائم غیرفعال گردد
    متشکرم

   2. سلام اقای حیدری
    من پیج انیستاگرام دارم
    ولی متاسفا دسترسی به هیچی ندارم اون برگردانم
    یعنی رک گوشی دیگه نصب کرد بودم
    الان نه ایمیلش دارم و نمیدونم رو چه شمارهی ثبت کردم لطفا راهنمایی کنید
    چیکار کنم برای بازگردونی این اکانت
    ممنونم

  1. من همین چندروز پیش پیجمو دلیتتتت اکانت کردم کاملا حتی دی اکتیوم نکردم حالا پشیمون شدم اتفاقی اسمو رمزمو زدم پیجم اومد بالا ?چطور ممکنه؟

 7. سلام
  به دلیل اینکه من از منابع مختلف(دو لب تاب مجزا ، و دو گوشی مجزا) به حساب اینستاگرام خودم وارد شدم حساب اینستام همین طوری خود به خود از بین رفت و به جاش یه پیامی اومد که میگه یه کدی رو میفرسته به جیمیلی که به هنگام ثبت نام همین اکانتم وارد کردم

  مشکل من اینجاست که به اون جیمیل دسترسی ندارم و رمزش هم در خاطرم نیست اما username و پسورد حساب اینستام رو دارم
  امکانش هست در این مورد راهنماییم کنید
  ممنونتون میشم??

   1. ممنون از پاسخگوییتون
    اما من در زمان ثبت نام این اکانتم در اینستاگرام شماره موبایل وارد نکردم
    باید چه کاری انجام بدم تا اینستاگرامم برگرده؟

 8. سلام.من اینستاگرامم رو پاک کردم حالا که میرم فقط یوزرنیمم رو دارم و حساب جمیلمم قبلا پاک کرده بودم وشماره تلفن هم نداده بودم.راهی هست که بتونم دوباره وارد اکانتم شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   1. سلام من پیج اینستاکراممو باایمیل و بدون شماره نصب کردم الان هم ایمیلم یادم رفته هم گذرواژم به نظرتون میشه پیجم برگرده

 9. سلام من اکانت اینستام و حذف نصب کردم پس ورد را هم فراموش کردم ایمیلی که بعد گزینه ریست پس ورد به آن پیام می اید نیز تغییر کرده از کجا گزینه سند اس ام اس را فعال کنم

 10. سلام ببخشید من دقیقا شنبه هفته پیش وکانتم رو بصورت موقت بستم ، الان که میخوام وارد شم هرچی شماره تلفن ، ایمیل و یوزر نیم ام رو میزنم میگه پیدا نشد نمیدونم باید چیکار کنم ، امکانش هست راهنماییم کنید؟

 11. سلام خسته نباشید
  من یه اکانت با ایمیلی ک نمیشناسم زدم
  مدتی باش کار کردم .
  حواسم نبود ک (خروج از همه حساب ها) رو زدم
  الان یوزرنیمو دارم ولی پسوردو یادم رفته
  من اون اکانتو خیلی دوس دارم
  چکار کنم؟

  1. درود. قطعا اون اکانت هم شما رو دوست داره ولی یا باید سوال امنیتی رو براش فعال کرده باشین یا اینکه یک ایمیل پشتیبان فعال کرده باشید تا با کمک اون بتونید پسووردتون رو ریست کنید.

  2. من پیجمو با ایمیل ساختم و الان ایمیلم رو دلیت کردم ندارمش.خواستم با انفالویاب وارد پیجم بشم ک پیجم یدفه رفت و الانم میزنه ارسال کد امنیتی ب ایمیل.نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

 12. سلام، من ایمیلی که به اینستاگرامم وصل بود رو دو سال یا بیشتر دیابت اکانت کرده بودم ولی از روی اکانت اینیستام برنداشته بودم، حالا تصمیم گرفتم و ی ایمیل جدید با ی شماره تلفن به اکانتم وارد کردم، ولی یکهو صفحه ای اومد و نوشت کد تایید رو بفرستید و این کد تایید رو به جیمیلی که کلا پاک شده فرستادند، هرکاری کردم اون جی‌میل رو بازگردانی کنم نشد، میخواستم ببینم چه راهی وجود داره واسه وارد شدن به اکانتم، لطفاً جواب بدید خیلی بدجور گرفتار شدم، اکانتمو سه سال که دارم

  1. درود. باید یا گزینه سوال امنیتی جیمیل یا اکانت اینستاگرام را داشته باشید یا به کمک ایمیل پشتیبان، جیمیل خود را بازگردانید.

 13. سلام
  من دو تا اکانت داشتم میخواستم اکانت دوممو پاک کنم اکانت اصلیم پاک شد. پیجم بازه ولی من نمیتونم پیداش کنم.از طریق اموزشتونم میرم گزینه پیامک نداره با ایمیلم فقط با لپ تابم باز میشه روی گوشیم اجرا نمیکنه .لطفا راهنماییم کنید.

  1. سلام ببخشید من رمز اینستامو میدونم فقط وقتی میخوام فعال کنم میگه برای شما یه کد ارسال کردیم کد نمیاد

 14. سلام ببخشید امکان بازگردانی اکانت بدون شماره وجود داره؟! یعنی دو شماره هست ولی چون سوخته دیگه پیام نمیاد و کد های پشتیبانو هم گم کردم ولی رمز پیجم رو میدونم الان میتونم برش گردونم؟؟؟ لطفا جواب بدین ممنون میشم

  1. بله اگر ایمیل تون رو دارید از بخش لاگین بجای شماره، می تونید ایمیل بدین، اگر هیچکدوم رو ندارین (نه شماره نه ایمیل) باید از سوال امنیتی و پاسخ آن که قبلا فعال کرده اید استفاده کنید. در غیر این صورت ممکن نیست.

 15. من دو اکانت رو طی دو سال با یک ایمیل ثبت کردم و شاید شماره تلفن هم یکی باشه برای هر دو ولی مطمن نیستم. الان میخوام وارد اکانت قدیمی شم اما به اکانت جدید وارد میشه. چیکار کنم. میشه پاسخ به ایمیلم ل ارسال بشه. ممنون

   1. سلام خسته نباشید من حساب اینستگرامم پاک شد سرچ میکنم پیدا میشه ولی برای برگردوندنش شماره همراه نداره که از طریق پیام برگردونم چون من با تلفن ثبت نام کردم باید چه کار کنم ؟؟

   2. سلام ووقت بخیر ،چندروزپیش اینستا من یهو پرید بااینکه رمزو ایمیلوشماره داده بودم بهش ویادم بود ،ازهرطریقی واردمیشم نمیاره پیامک به شماره ام نمیفرسته ایمیل برام میاد اما اکانت خودم نیست ،راهیهست این یوزرنیم واکانتو ازایمیلم پاک کنمو اکانت خودم بالابیاد ؟یا اکانتو میزنم بارمزخودش بازنمیکنه چجوری برگردونش لطفا راهنمایی کنید ممنون

 16. سلام من حساب اینستا گرامم پاک شده وقتی سرچ میکنم پیدا میشه ولی شماره ای میل یا شماره تلفن مرتبط ندارم. باید چیکار کنم ؟؟ مرسی

  1. درود. در این صورت حتما باید یا سوال امنیتی که موقع ثبت نام استفاده کردید بلد باشید یا اکانت پشتیبان (اگر استفاده کرده باشید)

 17. با سلام برای ورود به اکانت اینستگرامم سکوریتی کد میخواد و میگه کد ۶ رقمی رو به ایمیلم فرستادیم ولی در اینباکس و اسپم ایمیلم دریافتی نداشتم. البته برای تغییر پسوردم که اقدام کردم کد به همون ایمیلم اومد و استفاده کردم که برای ورود با رمز جدید هم سکوریتی کد لازمه که چندین بار اقدام کردم اصلا کدش به ایمیلم نمیاد لطفا راهنمایی کنین. ممنونم

 18. سلام
  من اکانتمو موقتا عیر فعال کردم
  الان میخوام وارد بشم میگه یوزر نیم موجود نیست
  همه رو درست میزنم
  اما نه ایمیلمو میشناسه نه شمارمو

 19. سلام
  من رمز و کلمه عبور رو درست میزنم ولی از من کد ۶ رقمی میخواد…هرچی میزنم که اس ام اس کنه کد رو برام نمیفرسته ایمیل هم ندارم واسه اکانت
  باید چیکار کنم تا بتونم دوباره وارد پیج بشم؟

  1. منم همین مشکل رو دارم ولی جایی نسون نمیده که سوال امنیتی بپرسه
   فقط همون اول که وارد پیج میشیم میگه کد اومده به ایمیلت، کد رو بفرست

 20. سلام. وقت به خیر.من رمز عبور و ایمیل و حتی شماری که برای اکانتم داده بودم رو فراموش کردم.چه طور میشه اکانت رو برگردوند

 21. سلام ببخشید یکی وارد جیمیل من شد و اینستای منو به جیمیل خودش انتقال داد و رمزشم عوض کرد چی کار کنم ؟

 22. سلام برای بازیابی پسوردم فقط از طریق فیس بوک میتونم بازیابی کنم ولی اکانتمو موقه ایجاد به حساب فیس بک متصل نکردم.
  گزینه دریافت اس ام اس یا ایمیل واسم تو قسمت بازیابی نمیاد.

 23. سلام.متاسفانه رمز اکانتم رو فراموش کردم و ایمیل وارد شده رو هم در حال حاضر ندارم و همچنین شماره رو.امیدی به بازگردانی پیجم هست آیا؟

 24. سلام از طرف اینستاگرام هشدار امنیتی واسم اومده که نمیتونم به پیجم داخل بشم و حتما اون رمزی که به ایمیلم فرستاده رو باید وارد کنم ولی الان به اون ایمیل دسترسی ندارم
  شماره هم روی پیجم وارد نکردم فقط ایمیل بوده که فراموشش کردم ولی پسوورد پیجم یادمه
  ممکنه پیجم برگرده؟

 25. سلام ببخشید من حدود چهل روز پیش اکانتم رو بصورت موقت بستم ، الان که میخوام وارد شم هرچی شماره تلفن ، ایمیل و یوزر نیم ام رو میزنم میگه اکانتی با این ایمیل وجود نداره نمیدونم باید چیکار کنم !

 26. سلام مرسی از سایت خوبتون.سلام من پسوردم یادم رفته بازیابی میکنم سند اند اس ام اس میزنم برام پیام میاد وارد لینک که میشم بازم همون صفحه اول میاد که بالاش یوزر نیممه پایین پسورد چیکار باید بکنم؟؟و مهم تر از همه اون لینگی ک اس میاد اون لینک تصویر ک دارین نیست.اکانت های دوستانم رو امتحان کردم دیگه لینک قدیم نمیاد و یک لینک میاد ک بلا استفاده هست جای دیگم کپی کردم فایده نداشت خواهشا راهنمایی کنید ممنون

 27. من اکانت خود را بدون ایمیل باز کرده ام و همه ی کارهایی که گفتین رو رفتم ولی اس ام اس نمیاد و ارور میده

 28. سلام من جیمیل و رمزم رو یادم رفته و گوشیمم عوض کردم ولی شماره تلفنی که به اینستام دادم در دسترس هست و یوز نیمم هم میدونم میتونم اکانتمو برگردونم ممنون میشم کمک کنی

 29. با عرض سلام و خسته نباشید.
  من ب جیمیلم دسترسی دارم ولی متاسفانه جیمیلمو شناساسی نمیکنه.لطفا کمکم کنید

  1. سلام مادرم ۳تااکانت داره و همش روی یک ایمیل ثبت شده و حالا دوتاشونمیتونه برگردونه مشکلش چیه؟

 30. سلام من اکانت اینستاگرامم رو تازه درست کردم و بعد چند ساعت بدون اینکه حتی استفاده کنم حذف شد مراحل ارسال پسود جدید به ایمیل رو هم زدم اما پیغام میده چنین اکانتی با این ایمیل وجود نداره وقتی هم میخوام دوباره اکانت با ایمیلم بسازم میگه این ایمیل قبلا استفاده شده باید چکار کنم؟
  اگر دیلیت اکانت شده چرا نمیتونم با همون ایمل اکانت جدید بسازم و پیغام میده این ایمیل در حساب کاربری کسی هست
  اگرم دیلیت اکانت نیست چرا مراحلی که بالا توضیح دادین رو هم با لپتاپ رفتم هم با دوتا گوشی اما همشون میگن اکانتی با این ایمیل وجود نداره
  دیگه نمودونم چطوری با این میلم کار کنم؟

 31. سلام من براى پیجم ایمیل وارد نکرده بودم و دى اکتیوش کردم و الان رمزم یادم نیست.با شماره هم هرچند بار سند اس ام اس رو زدم میگه پیجى با این شماره پیدا نمیکنم-_-

 32. سلام من جمیلمو پاک کردم الان برای ورود به اینستاگرام ی کد میفرسته به جیمیلی که حذف شده میشه شماره تلفن وارد کنم چون اون ایمیل بازیابی نمیشه میشه ی جمیل دیگه وارد کنیم که کد رو بفرسته برا اون جمیل؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

 33. سلام من ۲/۳ماه قبل گوشیموبازیابی کارخونه کردم،بعدش اینستارو ریختم و خواستم اکانت قبلموبیارم اما یکی دیگه ساخته شد،سریع پاکش کردم و رفتم جستجوکردم و دیدم چطوراکانت پاک شدموبیارم،اماهرکارمیکنم نمیاد،کلن میگه با این جیمیل نرفتی،شمارمم میزنم ولی بازم نمیاره
  اما میزنم جستجو و اسممومیزنم میاره اما نمیتونم داخل صفحم برم.چکارکنم برگرده؟

 34. باسلام.من اینستاگرام رو نصب کردم با شماره ی جدید میخوام حساب جدید درست کنم شماره میخواد شماره رو که واردمیکنم مگه دوباره تلاش کنید دلیل چیه

 35. سلام لطفا کمکم کنید من برای سرگرمی تو یکی از سایتا ک اموزش حذف موقتو زده بود رفتمو امتحانش کردم حالا نمیتونم برش گردونم دارم دیونه میشم لطفا کمکم کنید

 36. سلام من اکانتمو دیسیبل کردم موقتی،بعد پسوردمو یادم رفته،الان حتی باز پس گیریه پسوردو با حیمیلمم میزنم میگه همچین جی میلی موجود نیست،ولی میخوام باهمون جیمیل ثبت نام جدید کنم اکانت قبلیه خودمو نشون میده میگه میخچای با‌همون‌قبلیه بیارمش بالا اینستاتو،روش کلیک میکنم نمیاد ولی،ممنون میشم راهنمایی کنید

 37. سلام بنده عرپیجی میزنم فوران هک میکنن شروع میکنن به پیام دادن ازپیج بنده به این اون هواستم سوال کنم وحوری بفعمم هک نشده ام یا نتونن هکم کنن؟

 38. سلام من با جیمیلی که به اسم خودمه اینیستا وا کردم الان نمیتونم برم داخلش وریفای میحواد ولی جیمیلی که رمز میفرسته به اسم من نیس من چجوری اکانتمو برگردونم

 39. سلام مرسی از راهنمایی های خوبتون
  من واقعا به اکانتم نیاز دارم دی اکتیو کردم و پسوردمو یادم نیست الان برای بازیابی… شماره موبایلمم که هر بار وارد میکنم اینستا ارور میده که دوباره سعی کنید!! واقعا گیج شدم میتونید اکانتمو برگردونین؟!،

 40. سلام،من اکانت اینستامو غیر فعال موقت کردم،الان که میخوام دوباره لوگین شم،رمزشو یادم نمیاد!از قسمت forget pasword هم که میرم شمارمو که میزنم ارور میده و میگه اکانتی با این شماره وجود نداره!باید چیکار کنم؟!

 41. سلام خسته نباشید من اکانتم رو دی اکتیو کردم بعد که دوباره فعال کردم پست هام پاک شده بودن و حتی استوری هام تو ی قسمت ارشیو هم نبودن چی کار کنم برشون گردونم ؟

 42. سلام.ببخشید من چند روز پیش تو اینستاگرام یه پیامی اومد که ازم سوال کرده بود کسی وارد حسابتون شده آگر خودتون هستید بله واگر نه خیر و بزنید من بله رو زدم پیجم پاک شد الان با گوشی کسی دیکه نام کاربریمو جستجو میکنم پیجم هست اما نمیتونم برش گردونم خواهشن راهنماییم کنید ممنون میشم

 43. سلام…من با شماره تلفن اینستا بودم اما داده های مربوط به اینستا رو پاک کردم اینستا مث اولش شد بعد با ریست پسوردمم درست نشد راهی داره ک من به اکانتم برگردم؟؟؟

 44. سلام. من توی گوشی قبلیم یک حساب جیمیل داشتم که با اون جیمیل وارد اینستاگرام شدم. الان گوشی قبلیم شکسته. با گوشی جدیدم میخوام وارد اینستاگرام بشم مینویسه سعی در هک کردن اینستاگرام. یه کد برای جیمیلم میاد تا بتونم وارد اینستاگرامم بشم اما گوشی قبلیم شکسته و جیمیل اینستاگرامم داخل اون گوشیه و نمیتونم اون کد رو دریافت کنم . تورخدا کمکم کنید.??? راه حل دیگه بهم بدین بگین حالا چطور وارد اینستاگرامم بشم ..ممنون میشم از لطفتون?❤️

  1. من پیج دیگم پاک شده گذروازه هم یادرفته میحوام به پیج برگردم نمیشه رسیدگی کنین لطفان خیلی ناراحتم

 45. سلام ،پیج اینستامو دیلیت اکانت کردم،با پیج جدیدم رفتم پیج قبلی رو چک کنم دیدم کامنت هایی که برام ریپلای شده بود هنوز هستشون، و وقتی روی اونا کلیک میکنم یه نفر دیگه همون ایدی من داره فعالیت میکنه،چجوری میشه؟؟؟؟؟

 46. سلام
  من یه اکانت اینستاگرام دارم که بدون شماره موبایل و با یک ایمیلی که متاسفانه الان متوجه شدم اشتباه واردش کردم ساختمش. حدود یک ماه پیش خواستم یه برنامه دانلود لایو نصب کنم که ازم اطلاعات اینستاگرامم رو خواست و من به محض اینکه اون اطلاعات رو وارد کردم از اکانت اینستاگرامم خود به خود خارج شدم و بعد اون هرچی یوزر و پسوورد میزنم یه پیغام برام میاد که رمز امنیتی به ایمیلت ارسال شده و باید اونو بزنی تا بتونی وارد اکانتت بشی،در حالی که اون ایمیل اشتباهه.حالا راهی هست من بتونم دوباره وارد اکانتم بشم؟؟

 47. سلام.من داخل اینستاگرام بودم که یدفعه بی هیچ دلیلی از برنامه رفت بیرون.دیگه با زدم رمز و یوزرنیم نتونستم وارد بشم.و میگف شما درخواست حذف اکانت دادین درحالیکه من اصلا چنین کاری نکردم.چجوری میتونم ب خود اینستاگرام گزارش کنم که اکانت حذف شده ی من رو برگردونن.چون احتمال خیلی زیاد یه نفر اکانت من رو پاک کرده

 48. سلام و درود؛
  اکانت اینستاگرام Log out کردم دوباره که خواستم بزنم از طریق اس ام اس اکانت قبلی رو اورد و از بدشانسی ایمیلمم یادم نیست که بتونم از اون طریق برگردونم. حالا اگه راهکار دیگه ایی هست لطف می کنید راهنمایی کنید.

 49. سلام
  من یه اکانت اینستاگرام دارم که بدون شماره موبایل و با یک ایمیلی که متاسفانه الان متوجه شدم اشتباه واردش کردم ساختمش.از اکانت اینستاگرامم خارج شدم و بعد اون هرچی یوزر و پسوورد میزنم یه پیغام برام میاد که رمز امنیتی به ایمیلت ارسال شده و باید اونو بزنی تا بتونی وارد اکانتت بشی،در حالی که اون ایمیل اشتباهه.حالا راهی هست من بتونم دوباره وارد اکانتم بشم؟؟
  خواهش میکنم جواب بدید راهی هست ایا؟؟ :-((((((((

  1. سلام
   من یه اکانت اینستاگرام دارم که بدون شماره موبایل و با یک ایمیلی که متاسفانه الان متوجه شدم اشتباه واردش کردم ساختمش.از اکانت اینستاگرامم خارج شدم و بعد اون هرچی یوزر و پسوورد میزنم یه پیغام برام میاد که رمز امنیتی به ایمیلت ارسال شده و باید اونو بزنی تا بتونی وارد اکانتت بشی،در حالی که اون ایمیل اشتباهه.حالا راهی هست من بتونم دوباره وارد اکانتم بشم؟؟
   خواهش میکنم جواب بدید راهی هست ایا؟؟ :-((((((((

 50. سلام خسته نباشید من پیجم یهویی دیگه بالا نیومد داخل پیجم بودم که یهو زد کودنت ریفرش بعد پاکش کردم از اول نصب کردم اکانتمو زدم پسووردمم بلد بودم ولی بالا نیومد an unknown network has corrected اصلا تو مرورگرم سایت اینستارو باز نمیکنه برام با ایمیلمم نتونستم وارد بشم اگه میشه کمکم کنین

 51. سلام من اکانتم رو که با شماره ی موبایلم بود تو حالت لاگین اومد و من با ی اکانت دیگه که با ایمیل ساخته بودم وارد اینستا شدم
  الان میخوام به اکانت اولم برگردم اما پسوردشو یادم رفته لینکی هم برام فرستاده شده وقتی روش کلیک می کنم چیزی نمیاره
  پیجم هم از اینستا حذف نشده و هنوز هست
  ی راهی بگید برای حل این مشکل خواهشا خیلی برام مهمه
  ممنون

 52. سلام
  من دو اکانت داشتم که الان یکی بیشتر باز نمیشه ،
  چیکار باید بکنم
  میشه راهنمایی کنید اخه اکانت دومم مربوط به کارم هستش که الان مشکل داره

 53. سلام من با جیمیل اینستا باز کردم بعد جیمیلم رو حذف کردم اما دوباره ریکاوری کردم و جیمیلم برگشت،اینستامو پاک کرده بودم رمزشم یادم نیست،الان میخوام برگردونمش اینستا به جیمیلم ریست پسورد نمیفرسته،چیکار کنم؟لطفا راهنماییم کنین

 54. سلام، گوشی من فلش شد،همه چی پاک شد،از جمله ایمیلم.رمز ایمیلم هم ب خاطر ندارم،همچنین رمز پیج اینستامو.و حتما باید اکانتو برگردونم.و اینکه من اکانت اینستام شماره نداره.آیا راهی هست برای برگردوندنش:(

 55. سلام من یه اکانت دارم که رمزش یادم رفته و فقط بهش ایمیل دادم و از اون بدتر رمز ایمیل هم فراموش کردم و هیچگون دسترسی هم ندارم میشه کاری کرد یا خیر؟

 56. سلام ببخشید یه سوال داشتم من صفحهاینستام بازه یعنی رو گوشیم فعال بود متاسفانه گوشیم سوخت .الان که گوشی جدید گرفتم نمی تونم تو اون صفحه خودم وارد بشم محبت میکنیم راهنمایی کنین

 57. با عرض سلام وخسته نباشید وممنون بابت راهنماییاتون من فقط میخاستم بدونم آیا تنها با داشتن نام کاربری میشه اکانتو بر گردوند و اگه میشه چطوری؟!چون من پسورد وایمیلمو فراموش کردم ممون میشم پاسخ بدید

 58. سلام من اینیستاگرام رو حذف نصب زدم دوباره اومدم بالا با استفاده از نام کاربری پیچمو پیدا کردم ووقتی ارسال پیامک رو میزنم برا تایید کد برام نمی‌فرستن رمز اکاتتم رو فراموش کردم گزینه فراموش کردنم ندارن چیکار کنم لطفاً کمک کنید

 59. سلام
  من میخام اکانت اینستاگراممو برگردونم ولی از اول با ایمیل وصل شدم ولی حالا ایمیلمو فراموش کرد و فقط نام کاربری رو دارم چجوری میتونم اکانتمو برگردونم

 60. سلام من ایمیل اینستاگراممو دارم,پسوردشو یادم رفته ,شماره که اون موقع وارد کرده بود الان دیگه ندارمش,برایه ارسال کد به اون شماره ارسال میکنه,ولی من دیگه اون شماره رو ندارم,باید چیکار کنم??

 61. سلام من اینستام بازنمیشد حذفش کردم و دوباره نصب کرد حواسم نبود اطلاعاتو بازیابی کنم یه اکانت جدید برام ساخت و هرچیم ک خارج میشم و دوباره میخام بازیابی کنم اطلاعاتو همون جدیدرو باز میکنه. چیکار باید بکنم؟

 62. کمککککک .. حسابم خود به خود دی اکتیو شده و من فقط شماره موبایل داده بودم که وقتی اونو میزنم و گزینه فراموشی رمز عبور و اینارو وارد میکنم میگه اکانت یافت نشددد??????

 63. من حساب ایمیلم فراموش کردم چگونه اون رو پیدا کنم ورمز حساب اینستاگرامم پیدا کنم من حساب اینستاگرامم ازطریق ایمیل بود

 64. باسلام
  پیج ۴۰۰ کا اینستامو دی اکتیو کردم ولی گویا توی زمان دی اکتیو یا قبلش پیغام ریست پسورد به جی‌میل اومده الان هرچی رمز میزنم با اینکه درسته، میگه اشتباه! ریست پس میزنم میگه همچین یوزری وجود ندارد! با گوشی آیفون هم امتحان کردم جواب نگرفتم آیا ترفندی برای برگردوندنش هست!

 65. سلام خسته نباشید من اکانتم این کد را میخاد
  Enter Your Security Code
  اما من نه به ایمیلم و نه به شماره ام دسترسی دارم
  حالا چکار کنم اکانتمو برگردونم

 66. باسلام من اکانت قبلی اینستاگرامم به خاطر فلش زدن گوشی حذف شده. الان با پیج دومی دارم ولی میخوام به پیج اولم برگردم ولی پسوردش رو ندارم و وقتی درخواست ریسیت پسورد میزنم مجدد پیج دوم باز میشه. برای بازیابی پیج اول چیکار کنم؟

 67. سلام من یه اکانت دارم که خودم نمیدونم چیه اما ایمیل میدونم هر کاری میکنم نمیتونم ایمیل خودم واکانت رو بازیابی کنم کسی میدونه؟

 68. سلام من الان داشتم یک اکانت جدید تو اینستا میساختم اما اکانت قبلیم پاک شد نمی خواستم پاک بشه می خواستم دو تا اکانت داشته باشم چطوری میتونم اکانت قبلیم رابر گردونم؟؟

 69. سلام من رمز اینستگرامم از یادم رفته و از اون خارج شدم ظاهرن روی ایمیلم و شمارم نیست …؟”! چطور میتونم اون حساب رو پاک یا کلا برگردونم؟؟؟؟ به ایمیل همرمیزنم که بازنشانی رمز رو از طریق ایمیل بیاره کالا پیامش نمیاد!???

  1. سلام
   بااجازه من جواب بدم
   برو تو گوگل بزن ریست پسورد اینستاگرام،بعد از اونجا رمز اینستاتو عوض کن،اینستاگرامم داشته باش خامش رو،ینی فقط اینستا باشه،نصبش نکن فقط داشته باشش،بعد از طریق گوگل ریست کن پسوردتو یه رمزجدید میخاد،ک خودت میذاریش
   نام کاربری اینستاتم ک بلدی،مرحله ب مرحله پیش برو درست میشه وارد صفحت میشی
   بعد بیا بیرون برو رو اینستات،نام کاربریتو بزن،بعدم ک پسورد جدید داری بزن اوکی میشه

   من مشکلم از اینم بدتر بود،ن ایمیلی داشتم و ن شماره ای
   ولی از این طریق اکانتمو اوردمش بالا
   انشاالله ک بتونی..

 70. سلام وقت بخیر من قبلا یه پیچ داشتم که متاسفانه هم شماره تلفنمو فراموش کردم هم ایمیلمرو برای دستیابی به اطلاعات اون چکار باید بکنم

 71. سلام خسته نباشین،من میخواستم اینستام رو دی اکتیو کنم ولی بدون اینکه توجه کنم تو پیجم رو بطور کامل خذف کردم الان روشی واسه برگشتن به پیج کاملا حذف شده نیست؟؟؟?

 72. سلام خسته نباشید دو هفته پیش اکانتمو بصورت موقت غیر فعال کردم ولی الان هر کار میکنم وارد نمیشه و میزنه user not found
  ایمیل و شماره تلفنمم قبول نمیکنه لطفا راهنماییم کمید

 73. سلام ببخشید من اینستاگرامم ناخواسته پاک شد الان میخوام نصب کنم و همون پیجم بیاد بالا باید چیکار کنم گذر واژه یادم نیست و خطی هم که باهاش اینستاگرامم و نصب کردم مسدود شده فیسبوکم نداشتم باید چیکار کنم میشه کمکم کنید.ممنونم

 74. سلام من رمز ورود و پسوردم رو فراموش کرده بودم و رفتم ریستارت کردم اون رمز به ایمیل من اومد و حالا اکانتم حذف شده تورو خدا کمکم کنید من اکانت قبلیمو برگردونم

 75. باسلام.اینستاگرامم حذف نصب شده و الان دوباره نصبش کردم.اکانت قبلیم رو که پست های زیادی توش داشتم نیومده و هیچ کدوم از فالوورام نیستن.اگه میشه کمک کنین.ممنون

 76. سلام خسته نباشید
  من اکانت خودم رو موقتا غیرفعال کردم ولی الان دیگه نمیتونم وارد بشم وقتی هم میخوام پسورد رو ریست کنم میگه این یوزر یا ایمیل وجود نداره
  ولی وقتی میخوام با اون ایمیل یا یوزر یه اکانت دیگه بسازم میگه از قبل وجود داره
  اگه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم پیجم رو لازم دارم

   1. سلام وقتتون بخیر
    داشتم تو تنظیمات پیجم شماره ای که ثبت شده بود رو حذف میکردم و میخواستم ادرس ایمیل رو اضافه کنم
    یه دفعه ای گویا هردوش پاک شده و از اکانتم خارج شدم
    حالا نه اون ایمیل و نه اون شماره ای که پیجمو ساخته بودمو ندارم
    باید چیکار کنم
    حالا هرچی رمز و اسم پیجمو میزنم یه گزینه میاد که یه کد برای شمارتون ارسال بشه یا جیمیلتون؟
    ک متاسفانه هیچکدومو ندارم من الان

 77. سلام من اکانتم یا ریپورت شده بود یا هگ هی از آن خارج می شدم و شمارم را بازیابی می کردم پسوردم را و وارد می شد
  از استرس اکانتم را دی اکتیو کردم حالا هر چی میخام وارد شم میگه گذر واژه شما ب شما ارسال میشه برای امنیت و ازین چرت و پرتا
  تازه میگم بره صفحه بعد میگه ایدی و شماره تل وجود نداره
  خواهشااا کمکم کنید

 78. من تقریبا یک ماهی میشه ک اکانتم رو دی اکتیو کردم،ولی الان هرکاری میکنم نمیتونم بازیابیش کنم.تورو خدا کمکم کنییید??

  1. سلام
   من نام اکانتم ودارم ولی رمزوحتی ایمیل وتلفن موقع ثبتنام ندارم میتونم بازیابیش کنم؟send emailروکه میزنم به ایمیلم ارسال میشه ولی ایمیلم وفراموش کردم

   1. سلام
    من اینستامو پاک کردم
    الان ک می‌خوام دوباره وارد بشم رمزش یادم نیس بعد ریست پسورد ک میزنم لینک ک میاد رو لینک میزنم تو صفحه ریست پسورد نمیره میره تو صفحه ورود به اینستاگرام
    چجوری باید حلش کنم

 79. سلام اگر کسی شماره ای ک روی اکانتش است در دسترسش نباشد چگونه میتواند اکانتش را برگرداند

 80. سلام من اینستاگرامم از روی گوشیم پاک شد الان میخوام نصبش کنم ازم رمز عبور میخواد و من رمز عبورم یادم نیست و شماره اَی ک باهاش ثبت نام کردم هم یادم نیست چاره اَی دارم؟

 81. سلام بنده پیج خود را به صورت موقت دی اکتیو کردم همه‌ی اطلاعات رو وارد می‌کنم اما‌ برای بازیابی ارور user not found میزنه چطور‌ می‌تونم پیجم رو دوباره اکتیو کنم؟

 82. سلام وقت بخیر
  من هش نه ماه پیش ب خاطر کنکور پیجمو دی اکتیو کردم بعد الان ک اومدم اکتیوش کنم میگ رمز اشتباه و ب جیمیلم میفرستع رمز و
  اما متاسفانع جیمیلمم یادم نیستش و رو شماره هم سیو نبود اکانتم
  میتونم پیجمو برش گردونم یا ک بیخیالش شم ؟

 83. سلام.مشکلی دراینستگرامم دارم اینه که نه میتونم فالو کنم نه جواب فالو کسی روبدم همچنین لایک هم نمیتونم بکنم یاکامنت هم نمیتونم بذارم.جالب اینجاست که باپست گذاشتن ودایرکت هیچ مشکلی ندارم.کسی هست اطلاعات کامل داشته باشه بتونه راهنمایی کنه.ممنونم.

 84. چرا نمیتونم وارد حسابم بشم رمز عبورم و نام کاربریم درسته حتی ریست هم کردم ولی وقتی میزنم میزنه ایمیلتون وارد کنید منم ایمیل نداشته حسابم لطفا کمکم کنید

 85. سلام من دوتااکانت تواینستابایک شماره داشتم اکانت اولی چهرفالورداشت ولی اکانت دومی ۲۰۰۰متاسفانه فقط اکانت اولی برمیگرده راهی نیس اکانت دومی برگرده؟خواهشن بگید

 86. سلام من اینستاگرام روتو بخش تنظیمات خروج رو زدم بعد کلا اینستاگرام رو حذف نصب کردم الان ایمیل نداشتم باشماره تلفن وارد شده بودم الان فراموش کردن رو میزنم کد شش رقمی برام نمیادیه وقتی هم که میاد دوساعت بعد میاد وارد که میکنم ارور میده چکار کنم

 87. سلام خسته نباشید من میخام وارد حسابم بشم گذرواژه و نام کاربریمم درست وارد میکنم اما همش پیغام خطای نامشخصی معلوم شد می آید چ کار کنم؟

 88. سلام .من اینستا رو فقط آبدیت کردم چون ب اندرویدم نمیخورد باز نمیشد حالا ورزن پایین تر رو نصب کردم ولی با ایمیل و شماره میخوام وارد شم و اکانتای قبلی رو برگردونم نمیشه چیکار باید کرد.میگه همچین اکانتی وجود نداره.

 89. سلام واقعا ممنونتون میشم به سوالم جواب بدید. من حساب اینستامو از طریق شماره تلفن تغییر رمز دادم با لینکی که به شماره تلفنم فرستاده بود ولی حالا وقتی رمز جدید میزدم اول می گفت بعدا تلاش کن و الان میگه منو میبره به یه صفحه که مشکلات لاگین توش هست که هیچ کدوم از این ها مال من نیست. اینم بگم وقتی رمز رو تغییر دادم دو تا کد فرستاد برای ورود ولی متاسفانه چون کد یه گوشی دیگه اومد و اینستا گوشی دیگم فارسی بود دو تا کدو اشتباه وارد کردم که این پیغام بعدا تلاش کن ظاهر شد.

 90. سلام حساب اینستاروحذف کردم بعدش یه حساب دیگه درست کردم حالاهرکارمیکنم که باحساب قبل وارداینستاشوم میزنه حساب مطعلق به شخص دیگری میباشدبایدچیکارکنم

  1. سلام من پیج اینستاکراممو باایمیل و بدون شماره نصب کردم الان هم ایمیلم یادم رفته هم گذرواژم به نظرتون میشه پیجم برگردهt

 91. سلام. من در زمان ثبت نام ایمیل خودمو اشتباه تایپ کردم و الان که اینستاگرام میخواد کد امنیتی بفرسته به اون ایمیل اشتباهی میفرسته که من دسترسی ندارم. راه حل چیه؟

 92. من اکانت اینستامو با یه ایمیل پشتیبان که الان اصلا یادم نیست چی بوده قبلاً درست کردم الان ایدیمو میزنم پسورد ندارم با خط تلفنم بال ا نمیاد میگه پسورد جدید به ایمیل پشتیبان فرستاده میشه نمی‌دونم چیکار کنم راهی ب نظرتون میرسه؟؟

 93. سلام ببخشید
  من ی اکانت قدیمی دارم
  که از دسترسم خارج شده اما ایدیش توی اینستا فعاله و پروفایل داره
  روی شماره سیمکارتم نبوده
  جی میل و پسوردشم یادم نیست
  چیکار میتونم بکنم؟؟؟؟

 94. سلام
  پیج من یکدفعه بدون هیچ اخطاری پرید الان در سرچ ها نمی اید اسنشو میزنم میکه نیست ولی از طریق دایرکت بقیه چک میکنم صفحه با تعداد پست و عکس پروفایل رو نمایش میده ولی میگه نات یوزر

 95. سلام خسته نباشید‌ببخشید من اینستارو حذف کرده بودم الان میخوام دوباره برگردم به اینستانمیتونم پسورد واینامیخواد هرچیم میزنم بالانمیاره من چکارکنم لطفاکمکم کنید ممنون میشم

 96. سلام من پیجم با ایمیل بوده .رمز ایمیلمو فراموش کردم جیمیلو شکستم….الان با این ک رمز پیجمو میدونم بازم پیجم نمیاد باید چیکار کنم؟؟؟؟

 97. سلام من ایدی اینستامو تغییر دادم حالا میخوام برگردونم به ایدی قبلی ولی اینستا نوشته بعد از ۱۳ روز میتونم اینکارو بکنم میخوام بدونم تو مدت این ۱۳ روز کسی نمیتونه ایدیمو برداره؟ یعنی بعد از ۱۳ روز ایدی قبلیمو حتمی میتونم برگردونم؟

 98. سلام ببخشید ما رمز اینستاگرام خودمون را فراموش کرده ایم و با ایمیل وارد شده ایم و به ایمیل شماره ای داده بودیم که شماره الان گم شده است چگونه میتوانیم بدون ایمیل و شماره به حساب خودمون برگردیم

 99. سلام
  من دو اکانت با دو ایمیل ساختم. یکیش کلا حذف شده و حتی سرچ می کنی نمیاد. از اول میخام نصب کنم میگه ایمیل موجوده؟ چار باید بکنم.

 100. سلام من گوشی عوض کردم و اون مراحل بالا رو برای تغییر رمز میرم وقتی لینک تغییر رمز رو می‌فرسته روی لینک میزنم ولی جای تغییر رمز اون دو تا کادر که باید برای تغییر رمز بیاد نمیاد باز صفحه اول اینستا میاد که همون صفحه که باید نام کاربری و رمز رو بزنی چرا جای تغییر رمز نمیاد

 101. سلام خسته نباشید من پیجم و با شماره درست کردم ولی ۳روز پیش پاکش کردم ب طور دائم امکان بازگشتش هست؟

 102. سلام دوست عزیر من یک اکانت تویه اینستا دارم ک خیلی برام مهمه متأسفانه گوشیمو ازم دزدیدن حالا اون اکانت و تمام جیمیلام اون تو بوده و به هیچ مدلی نتونستم برشگردونم چون نه رمز جمیلو دارم نه شماره تلفنی ک دادم ن رمز اینستارو هیچ کدومو ندارم فقط جیملمو بلدم ک اونم تو هیچ گوشیه دیگه ای نیست حالا من روش شما رو امتحان نکردم میخام ببینم میتونین یک جوری کمکم کنین خیلی برام مهمه و بازمش دارم ب هر مدلی ک بشه برگردونمش لطفا کمکم کنین
  ممنون میشم جوابمو بدین

 103. سلام من اینستا رو حذف کردم دوباره نصب کردم بعدش کد امنیتی خواست و میگه کد رو با این شماره ارسال کردیم ولی کدی نمیاد میگن احتمالا این شماره رو قبلا حذف کردی از پیج که کد نمیاد براش ممکنه اینجوری باشه؟و وقتیم شماره رو میدم که با شماره واردبشم میگه کاربری پیدا نشد .جیمیل هم فعاله به نظرتون چیکار کنم؟این پیج برمیگرده؟

 104. عااممم سلام!!
  من به اکانت دارم که دی اکتیوش کردم بعد ایمیل و شماره ای که روش هست سوخته ایمیلمم کار نمیکنه کلا بعد به فیسبوکمم وصل نبود…. ینی میشه بدون هک برشگردوند اخه هکرا همشون باید پول بپردازی و خببب من خارج ایرانم و نمییتونم!!!

 105. سلام، من موقعی که درخواست فرستادن اس ام اس رو میزنم هیچ اس ام اسی برام نمیاد
  واقعاکلافه شدم

  1. سلام لطفا اگه راه حلی پیدا کردی به منم بگو من شماره تلفن ندادم و ایمیلمو فراموش کردم پسوورد رو دارم ولی کد امنیتی به ایمیل میفرسته ،موندم کمک کنین

 106. سلام منم الان ب این مشکل خوردم پیجم بسته شده و ب ایمیلم درسی ندارم شما پیجتون برگشت؟ میتونین راهنمایی کنین؟

  1. سلام
   من دو روز پیش یه اکانت توی اینستا وب ساختم تا دیروز هم داشتمش ولی الان اکانتم نیست
   ایمیلم رو هم که میزنم ارور میده
   چیکارش کنم
   شماره تلفنم رو هم قبول نمیکنه

 107. سلام من یهو اینیستا گرام شد انگلیسی هرکاری کردم نشد فارسی حذف کردم ازنو نصب کنم حالا همونو بااون آدرس نصب کردم اما تمام مخاطبین وپستهایم نابودش ه البته اون قبلی صحیح وسالم مثل مخاطب آمده داخل پیچ ایستای جدیدم چکارکنم

 108. سلام من کلا نمیتونم اکانتم رو پیدا کنم و روی پیج من در گوشی دیگران نوشته شده کاربر اینستاگرام مشکل چیه؟&&

 109. سلام

  ببخشید قسمتی که از طریق شماره تلفن کد ارسال میشه رو من انجام میدم ولی کدی ارسال نمیشه
  واینکه این موارد باید با گوشی لپتاپ انجام بشه یا نه با گوشی هم میشه

 110. سلام من پیجم دو عاملی هست و میخام از طریق لپ تاب وارد پیجم شم و ب گوشیم دسترسی ندارم و کد برای سیم کارتم میره خیلی کار واجبی دارم میخام وارد پیجم شم ولی نمیتونم باید چیکا کنم ک نیازی ب کد بازیابی نباشه؟!!!!!

  1. سلام…..حساب اینستا رو با رمز ارسالی به سیم کارت ایمن سازی کردم….یکسال نبودم. سیم کارت گم شده….فقط ایمیل دارم….اینستا هم فقط رمز ارسالی به سیم کارت رو میخاد…راه حل چیه

 111. سلام
  وقتتون بخیر.
  من با شماره موبایلم وارد اینستا شده بودم بعدیه مدت پاکش کردم.
  الان میخام وارد پیجم بشم با شماره موبایلم کدی که بایدبرام بیاد نمیاد
  درخواست کد جدید هم میزنم بازم هیچ کدی برام نمیاد.
  ازطریق اسم پیج هم میرم باز کدنمیده بم
  چه کنم؟؟

 112. سلام‌روزتون بخیر
  ببخشید من وقتی میخوام وارد پیج ایسناگرامم بشم ایدی و رمزو درست میزنم اما درست وقتی میخواد وارد اینستا بشه پرت میشم بیرون
  متاسفانه شماره تلفن و ایمیلیم در دسترسم نیست.
  میخواستم ببینم که ایا امکان حک شدنم وجود داره؟؟
  و اینکه من میتونم ی اکانت فیس بوک بسازم و از اون طریف وارد اینستام بشم؟؟

 113. سلام کسی خواست اکانتشو برگردونه و یا سوالی داشت میتونه توی تلگرام پیام بده
  @persianiranol

  1. سلام ببخشید من یه پیج کاری دارم چن روزیه خود به خود قفل شده و میخوام واردش بشم میگه به ایمیلی که نمیشناسم کد فرستاده شده
   چیکار میتونم بکنم؟

 114. سلام من پیجم پریده نمیتونم برش گردونم گزینه های ارسال کد از طریق پیامک یا ایمیل و کلا واسم نمیاره ک برش گردونم از طریق کرومم اقدام میکنم مینویسه ک لینک و کد ب شمارتون ارسال شد ولی هیچ کد یا لینکی دریافت نمیکنم

 115. سلام وقتتون به خیر . ببخشید اطلاعات کل گوشی من پاک شد حتی اون ایمیلی که باهاش اینستا رو نصب کرده بودم هم پاک شد و الان نمیتونم به پیج قبلی خودم برگردم ، میشه راهنماییم کنید؟

 116. سلام من پیجم خواستم ایمیلشو عوض کنم گفت یه کد برای ایمیل یاخط میاد که تایید بشه خودتونید من نه خط قبلی رو دارم نه ایمیل میشه کمکم کنید ایمیلمو بلدم پسوردش و ندارم و بازیابی هم کردم نشد

 117. سلام .من یک اکانت قدیمی دارم که برای حدود ۶ سال پیش هست.نه ایمیل دارم و نه پسوردش رو دارم ..هر کاری کردم بالا نیومد.از شما تقاضا دارم اکانت من رو بالا بیارید.اکانت من FARHAD.NEZHADYAHY هست که عکس گل روی یک پیانو هست .منتظر پاسخ شما هستم.

 118. سلام ایا امکان این هست بتونم ببینم روی جیمیل یاشمارم چندتا اکانت اینستاگرام ساخته شده ممنون میشوم بفرمایید خیلی خیلی ممون

 119. سلام. خسته نباشید. من با شماره سیمکارت دومم وارد اینیستا شدم ، حالا اون شماره رو گم کردم و ایمیل هم به اکانت اینیستا وارد نکردم. چیکار کنم؟

 120. سلام
  من گوشیمو فلش کردم اینستا پاک شد ی پیج جدید زدم.ولی الان میخام پیج قبلیمو برگردونم میش کمک کنید

 121. سلام وقتتون بخیر
  من اکانت استان قفل شده اما ایمیلی که قبلاً زده بودم و یادم نیست راهی هست؟

 122. سلام چجوری میشه پیج اینستاگرام رو از طریق ایمیل ساخت(اولین ایمیلی که پیج باهاش درست شده) برگردوند. چون من ایمیل فعلیم هک شده و از طریق ایمیلم اکانتم هم ایمیلش تغیر پیدا کرده. اگه میدونید ممنون میشم کمک کنید??

 123. سلام.من یه پیج داشتم که با شمارع دیگه ایی رفتم نصبش کردم،و اون شماره الان در دسترس نیس و اون شماره ب اسم خودم نبوده
  ایمیل هم داره ولی نمیدونم ایمیل قبلیم چی بوده فراموش کردم
  وقتی ب اون کد شیش رقمی میرسم مشکل ساز میشه و میگ برا امنیت بیشتر کد را وارد کنید
  اخه ن من شماره دارم ن ایمیلو
  نمیتونم برگردونم…
  توروخدا کمکم کنید
  پیج کاریمه ?

 124. من پیجه قبلیم نه هک شده نه غیره فعالش کرده اینستا فقط شمارم واگزار شده با اون شماره پیجمو ساختم یک بار زدم گفت کدی به شمارتون فرستادیم اما شمارم دسته دیگریه بهش زنگ زدم میگه خطو بسوزونم تو بنامه خودت بزن نفهم نمیدونه به اسمه من نیستخط میشه کد بفرسته اون ببینه بمن بگه بدونه اینکه خطو تو گوشیم باشه

 125. سلام
  من یه خریتی کردم امروز اومدم ایمیل اینستا رو عوض کنم و ایمیل جدیدی وارد کردم و بعد از تایید پیامی حاوی یه کد به ایمیل جدیدم اومد که وقتی وارد کردم ازم میخواد ایمیل اصلی(همون که موقع ساخت اکانت وارد کرده بودم)رو چک کنم که متاسفانه اصلا اون ایمیل رو یادم نمیاد.
  ایا راهی هست برگردونم اکانتمو؟خیلی گرفتار این اکانتم یکدنیا ممنون میشم کمکم کنید
  (ایدی پسورد رو دارم و وارد میکنم پیام به ایمیلی میده که فراموشش کردم و شماره تلفن هم ثبت نکردم برای اینستا)

 126. سلام من اینیستام خودبه خود خارج شد کد امنیتی میده اول با ایمیل وپیامک کد میفرستاد الان فقط با پیامک میفرسته کد رو میزنم میگه مشخصات درسته این پیج رو میخای وقتی اوکی میزنم دوباره رمز میده چیکارکنم

 127. من گوشیم سوخت گوشی جدید خریدم ایمیلم نمیدونم حتی اسمش چیه دست رسی ندارم شمارمم سوخته نمیدونم واقعا چیکار کنم میشه کاری کرد اینستام برگرده یا اسم جمیلمو بدونم شاید بتونم جمیلمو فعال کنم

 128. سلام گوشیمو عوض کردم و اینستارو ک نصب کردم الان رمزشو فراموش کردم و واسه بازیابی پسوورد ک میرم روی ایمیل میزنم میگه کاربر پیدا نشد درصورتی که اسم کاربری و عکس پروفایلمو آورده لطفا کمک کنین. ممنون

 129. من ی پیج داشتم مال چند سال پیشه پیجمم قفل کردم بعد نه پسوردش یادمه نه میدونم کدوم شماره بوده روش چطور برش گردونم

 130. منم همین مشکلودارم گوشیمو ریست کردم ایمیلمو یادم نیست پسوردپیجمم فراموش کردم هرچی آیدیمومیزنم پروفایلم میاد بالا اما رمزش واسه ایمیلم میره که من اصلا یادم نیست ایمیلمو بایدچیکارکنم

 131. سلام خسته نباشید من رمز اکانتم فراموش کردم و شماره ای که باهاش پیجمو زدم مسدود شده نمیدونم باید چکار کنم

 132. سلام خسته نباشی دوست عزیز امروز خود به خود از پیجم پرت میشدم بیرون
  میمومدم تو پیج دیدم یه نفر رو اکانته انداختمش بیرون دوتا پشتیبان هم ایمیل هم شماره تلفن رو تغییر دادم
  ولی باز وارد اکانتم میشه و منو میندازه بیرون پیجمم راستی آزمایی پیامکی هم داره
  کمکم کنید خیلی زحمت کشیدم براش ممنون میشم جواب بدین

 133. سلام من هر کاری میکنم نمی تونم یکی از حساب هامو بر گردونم در آخر میزنم شمارمو که برام پیام بیاد قبول نمی‌کنه و از طریق فیس بوک هم نمیاره تمام راه هارو تست کردم نمیدونم چرا نمیاره……لطفا راهنماییم ‌کنید

 134. سلام دوسال پیش گوشیمو فروختم ولی ایمیل و اطلاعات داخل گوشی رو پاک نکرده بودم چند وقت پیش متوجه شدم پیج اینستاگرامم و که تو همون گوشی بودوبا همون اسم و مشخصات من داره کار میکنه بازیابی اکانت اینستاگرام و زدم چون ایمیلمو فراموش کردم نام کاربریمو وارد کردم رمز بگیرم وارد اکانت خودم بشم پیامکش برای یه شماره دیگه رفت که گوشی دستشه .حالا من چطور میتونم واردهمون پیجم بشم با اینکه ایمیل قدیمی خودم یادم نیست ولی شماره ای که قبلا با اون پیج باز کرده بودم و دارم؟

 135. سلام اینستا پیج منو موقتا قفل کرده چون از لاگین اینستا دانلود رفتم و پیجم هک. شد الان اون ایمیلی ک باهاش پیج ساختم پاک کردم نمیدونم چیکار کنم

 136. سلام
  من پیحم به کامپیوتر و گوشی خودم و ی برنامه دیگ برای دانلود پست بود
  چنباری با فبلترشکن وارد شدم
  از پریروز ک وارد شدم یهو از اکانت خارج شد و نوشت ی پیج غیر معمول میخاسته وارد اکانتت بشه ما لاگ اوت کردیم الان هرچی میخام وارد بشم نمیتونم چیکارکنم؟

 137. سلام.یک ماه پیش اینستاگرام رو پاک کردم و نیم ساعته دوباره نصبش کردم.اما برعکس گذشته دیگه برام رمز دوم اس ام اس نشد. و همش مینویسه از اپلکیشن کد خود را دریافت کنید و کدهای اپلکیشن رو هم قبول نمیکنه..ایمیل و پسورد و شماره موبایلمم دارم ..روانی شدم تورخدا راهنماییم کنید پیجم خیلی مهمه برام

 138. سلام داداش ببخشین من شماره تلفنم رو از رو پیج برداشته بودم بعد گوشیم داغون شد و کل ایمیلام وپیج اینستام پرید ایمیل هایی که شمارم روشون بود و برگردوندم ولی اونی که باهاش پیج و درست کردم نمی‌دونم کدوم خلاسه پیجم پرده و نه شماره تلفن روش داشتم نه ایمیلم رو یادمه یه پیج دیگه زدم ولی این برام مهم میخوام برش گردونم
  ممنون میشم کمکم کنین

 139. سلام پیج اینستام کاری داشتن هک میکردن برام پیغام اومد زود رمز اینستا و یوزرنیم ایمیل بود بجاش شماره تلفن دادم بعد یه روز گوشیم حالت کارخونه کردم حالا پیجم پاک شده هر کاری میکنم گزینه ایمیل نمیاد ولی اس میاد گزینه اس میزنم (چون سیم کارت تو یه گوشی دیگه هست)اس میزنم میگه به دلیل تنظیمات امنیتی نمیتونیم لینک تعویض رمز براتون ارسال کنم خواهش میکنم جواب منو بدین یه هفته فقط کارم شده گریه

 140. سلام، پیج من بی دلیل خارج میشد منم پاک کردم دوباره نصبش کردم دیگه نمیتونم وارد بشم از دیشب هرچی میزنم میگه چند لحظه صبر کنید نمیتونم وارد بشم چکار باید کنم؟

 141. خسته نباشید اکانتم پریده وتمام راههارو بدرستی میرم امااینستاگرام ایمیل بازیابی را به ادرس ایمیل دیگری میفرستندوازطرفے میگه که پیج شمارو به لحاظ امنیتی بسته ایم پس ازطی این مراخل دریک روز اکانت شما بازگردانده خواهد شد ایا پیج من هک نشده اگرجواب منفی هست پس چرا به ایمیل من فرستاده نمیشود/متشکرم

 142. سلام ببخشید من اکانت اینستا رو حذف کردم و ایمیل و شماره تلفن خودم رو هم عوض کردم الان‌چجوری باید برگردم به اکانت قبل؟؟

  1. سلام من مجبور به ریست گوشی بودم اینستا پاک شد و هر چقدر تلاش کردم فقط گزینه بازیابی از طریق فیس بوک و دارم . ن پیام ن ایمیل … چطور برگردونم ؟؟؟

 143. سلام
  گوشیم متاسفانه فلش شده دیگه نمیتونم به اینیستا برم چه باشماره تلفن چه با ایمیل قبلی …
  چکارکنم

 144. سلام اینستاگرامم قفل شده مراحل تایید هویتی را انجام میدم بعد از ارسال ریسیت پسورد میگه که پسورد جدیدی انتخاب کنید ولی هر چقدر رمز جدید میزنم ارسال نمیشه و پیجم همچنان باز نمیشه چکار کنم

 145. سلام من گوشیم رو ریست کردم الان اکانته اینستامو نمیاره میگه قبلا یه ایمیل داشتم که پیامکام به اون ایمیل میره چطور میتونم اون ایمیل رو پیدا کنم

 146. سلام خواسم بگم شماره ای که باهاش پیجمو زدم گم شده پیجمم دستم نی نمیشه دیلیت اکانت بزنم کلن همچیشو پاک کنم لطفا کمکم کنید اسمشو بلدم میخوام همچیش بره

 147. سلام.من رمز اینستامو تغییر دادم ولی دیگه نمیتونم وارد پیجم بشم.چیکار کنم????رمزمم یادمه

 148. سلام خسته نباشی من گوشیمو عوض کردم رمزمم یادم رفته بود با شماره خودم اکانتم وصل کرده بودم 5باری درخواست بازیابی دادم نتونستم عوض کنم حالا اینستا شمارمو حذف کرده الان نمیتونم درخواست بازیابی رمز بدم چیکارکنم لطفا کمکم کنید برام درستش کنید
  اکانتمم hazharbakri
  ???

 149. سلام من رمز اکانت اینستامو میدونم ولی هرچی میزنم باز نمیشه فقط میگه به ایمیل ارسال شد ایمیلمم برام پیام نمیاد گفتم احتمالا ایمیلو اشتباه وارد کرده باشم برا رفتم شماره قدیمیمو ب سختی گیر آوردم ک متاسفانه بازم نشد اکانتمو برگردونم شما راه حل دیگه ای هم دارید

 150. سلام من قبلا اینستا نسب کردم که بعدش گوشی رو تعویض کردم حالا میخوام به اون حساب وارد بشم ایمیلش رو ندارم و اینستا کد رو میفرسته برا ایمیل قبلی که من ندارمش چکار کنم بتونم به اکانتم دسترسی پیدا کنم

 151. سلام،من خیلی وقت پیش پیج داشتم الان میخوام اون پیجو پاک کنم ولی پسوردش یادم نیس با ایمیل رفتم و اون ایمیلمو پیدا نمیکنم احتمالا پاک شده با شماره هم نمیتونم وارد بشم میشه راهنمایی کنید که باید چیکار کنم….
  لطفا

 152. سلام من گوشی بازنشانی ب کارخانه کردم
  حالا اینستام پیام میده برو با دستگاه قبلی وارد شو الان چی کار کنم

 153. گوشیم دزدیده شده ، رمز ایمیلمو یادم نمیاد ، سیم کارتم تو اون گوشیه ، می‌خوام اینستا گراممو برگردونم ، رمز ایمیلمو یادم ایمیلمو با یه گوشی دیگه زدم رمزو زدم قبول نکرد

 154. سلام اکانت من ایمیل فک نکنم روش ذخیره شده باشه ولی شماره تلفنم هس و پیامکم واسم میاد اما روش می زنم وارد نمی شه فقط وارد اینستا می شه

 155. سلام،من تو یه روز زیاد فالوو کردم فکر کنم اینستا هک کرد درواقع been کرد، الان من هم پسورد اینستاگرامم دارم هم آیدی اینستاگرامم، پلی اینستگرام ازم پسورد یاهو ایمیل میخواد که من بعد این همه سال بادم رفته حتی آیدیشم شک دارم شمارمم دیگه نیست باید چیکار کنم؟؟

 156. امنیت اینستامو چندمرحله ای کردم ازاینستام اومدم بیرون متاسفانه نه رمز اینستام یادمه و کدهای پشتیبانهام ازتوگوشیم پاک شد.برای رمز مجدد بخاطر امنیت نه ب جیمیلم پیام میاد نه ب ب موبایلم.ممنون میشم کمکم کنید?

 157. سلام.پیجمولوگ اوت کردم پسووردمم نمیدونم متاسقانه ازخودمم عکس ندارم توی پیجم.الان هرکاری میکنم نمیتونم برگردم توی پیجم.لینکی که اینستابهم میده وقتی میزنم میره روی پیج جدیدی که خوداینستابرام ساخته بنظرتون بایدچکارکنم بک آپ کد ندارم ایمیلم به اینستام وصل نیست راهکاری هست اکانتم برگرده.ممنون

 158. سلام اینستا گرام رو در فرمته دو عامله گذاشتم وایمیلم از دست رفته وایستا گرام رو به اشتباه پاک کردم ورمز اینستا گرام رو فراموش کردم چگونه اینستا گرام خودمو بر گردونم

 159. سلام، اینستا من از دسترس خارج شده. برای دریافت کد یه آدری ایمیل دیگه به جز اونی که قبلا ثبت کرده بودم دادم، برام کد هم ارسال شد و من کد رو زدم. اما هنوز اکنتم فعال نشده. ممکنه این آدرس ایمیل چون با اونی که داده بودم یکی نیست مشکل ساز بشه؟

 160. سلام من پیجی دارم که پسورد درست میزنم ولی برای راست اموزی پیجم کد شش رقمی میفرسته به جیمیلم ولی من دیگه دسرسی به اون جیمیل ندارم و شماره تماسی چیزی ندادم

 161. سلام اینستگرامم و دو عاملی کردم یادم نیس رمزش چیه
  و جیمیلی ک واردشدم ‌و هم ندارم
  الان نمیتونم وارد اینستا بشم تا رمز دو عاملی رو نزنم و میزنه ک رمز ب آدرس ایمیل فرستاده شد
  من ایمیلم و فراموش کردم یادم نیس چیه

 162. سلام من تو اینستا فقط نام کاربری رو می دونم رمز عبور رو هم یادم رفته و اصلا نمی دونم با چه ایمیلی یا شماره ای رفتم الان چطوری میتونم وارد نام کاربری بشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا