اندروید

ساده ترین روش اشتراک گذاری صفحه نمایش چند دستگاه اندروید

خب اگر نگاهی به اطراف بیاندازیم میبینیم که بیشتر افرا اطرافمان دارای تلفن های هوشمند اندروید هستند. این به این معنی نیست که اندروید تنها سیستم عامل موجود است، بلکه اکوسیستم برنامه ای اندروید در مقایسه با دیگران بسیار بزرگ و گسترده است. تنها کافی است تا نگاه متختصری به Google Play Store بیاندازید؛ برنامه ها متنوعی را برای اهداف متفاوتی خواهید دید.

اگر مدتی است که از تلفن های هوشمند اندروید استفاده می کنید، پس ممکن است با مواقعی سر و کله بزنید که دوست داشتید چیزی را در صفحه ی گوشی خود با دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارید. شاید نیاز است تا صفحه ی اندروید خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا به آن ها نشان دهید که چگونه از امکانات مشخصی استفاده کنند و یا gameplay اندروید خود را از طریق تلفن هوشمند دوستان و … گسترش دهید.

در واقع بازتاب صفحه ی اندروید به کامپیوتر و یا Mac پروسه ای بسیار مستقیم و آسان بوده و این مطلب تمامی موضوع را پوشش می دهد.

چگونه صفحه ای را با دستگاه های اندروید متفاوتی به اشتراک بگذاریم؟

بنابراین در این مقله ما می خواهیم تا بهترین روش هایی را که به شما کمک می کند تا صفحه ای را میان دستگاه های اندروید مختلفی به اشتراک بگذارید. با دنبال کردن روش هایی که در زیر مطرح شده است شما می توانید به آسانی صفحه ی اندروید خود را با دیگر دستگاه های اندروید ۲۰۱۹ به اشتراک بگذارید. پس بیایید چک کنیم که چگونه می توان این کار را به سادگی انجام داد.

۱-ساده ترین روش استفاده از برنامه Screen meet

مرحله ۱– اول از همه، برنامه ی ScreenMeet Mobile Screen Share را دانلود کنید، برنامه ای که به شما اجازه می دهد تا صفحه ی خود را به آسانی با دیگر دستگاه ها به اشتراک بگذاریم.

مرحله ۲- اکنون زمانی که برنامه را باز می کنیم، نیاز دارید تا به صورت رایگان در برنامه عضو شوید؛ این کار را می توانید به آسانی با حساب گوگل خود ایجاد کنید.

مرحله ۳- اکنون popup ای را خواهید دید که به شما می گوید شما امکان استفاده برای ۱۰ بار را در نسخه ی رایگان استفاده نمایید و سپس باید نسخه ی پولی این برنامه را باید دریافت کنید.

Share screen with multiple android

مرحله ۴- اکنون شما لینکی را در برنامه خواهید دید که نیاز دارید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید تا صفحه ی شما یه اشتراک گذاشته شود.

Share screen with multiple android

مرحله ۵- اکنون به سادگی بر روی گزینه شروع کلیک کنید و پیامی خواهید دید که به سادگی از شما می خواهد تا بر روی گزینه ی Start Now کلیک نمایید.

Share screen with multiple android

مرحله ۶- اکنون لینک را در هر دستگاه اندرویدی که می خواهید به صفحه ی آن دسترسی داشته باشید باز کنید و صفحه در آن با تمامی فعالیت هایی که در گوشی اندروید خود انجام می دهید ظاهر خواهد شد.

همینه! کار شما تموم شد! این روشی است که شما می توانید صفحه ی خود را با تلفن های هوشمند اندروید خود در سال ۲۰۲۰ به استراک بگذارید.

جایگزین ها:

همانند برنامه ی ScreenMeet Mobile Screen Share، برنامه های دیگر بیشتری برای این هدف موجود هستند. در زیر می خواهیم لیستی از بهترین برنامه های اندرویدی را که ممکن است به شما کمک کند تا صفحه ی گوشی خود را با دستگاه های متعدد دیگری به استراک بگذارید را ارائه دهیم.

۲-برنامه Inkwire Screen Share + Assist

Inkwire Screen Share + Assist

برنامه ی Inkwire Screen Share + Assist نیز یک برنامه اندروید دیگر است گه می تواند به شما در این امر کمک نماید. این برنامه به شما اجازه می دهد تا صفحه ی دستگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. تنها با چند ضربه شما می توانید به آسانی دیگران را از طریق تلفن های هوشمند خود هدایت کنید.

۳-برنامه SirMirror: Remote support & Remote control devices

AirMirror: Remote support & Remote control devices

اگر شما به دنبال برنامه ی اندروید برای کنترل دیگر دستگاه های اندروید هستید، پس SirMirror: Remote support & Remote control devices ممکن است بهتریتن گزینه برای شما باشد. با این شرایط شما می توانید به صورت مستقیم تلفن و تبلت دیگری را کنترل کرده، و هر کاری را که می خواهید انجام دهید. جدا از این، این برنامه همچنین دارای امکانات دوربین از راه دور می باشد که به شما اجازه ی دسترسی به دوربین مقابل و یا دیگر دوربین گوشی دیگر را می دهد.

توضیحات مطرح شده در بالا همگی در رابطه با چگونگی اشتراک صفحه در میان چند دستگاه اندروید می باشد. با استفاده از این روش، شما می توانید به سادگی صفحه ی اندروید خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. امیدوار هستم تا این راهنما را دوست داشته باشید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. سلام خسته نباشید
    یه سوال داشتم…
    آیا نرم افزاری هست که دوتا گوشی به هم متصل بشن و یکی فیلمبرداری کنه و با اون یکی دیگه فیلمبرداری رو ببینی؟ بدون نیاز به اینترنت چون اونجا آنتن اصلا نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا