آموزش فیسبوک

ساخت اکانت فیس بوک بدون شماره تلفن (3 روش ساده)

آیا می خواهید بدون داشتن شماره موبایل یا ایمیل ، یک حساب کاربری فیس بوک ایجاد کنید؟ اگر بله ، به خواندن ادامه دهید … به دلایل بسیاری ، برخی از ما نیاز به ایجاد چندین حساب فیس بوک داریم. ما ممکن است مرتباً از آن استفاده نکنیم ، بنابراین بهتر است شماره موبایل یا ایمیل خود را ارائه ندهیم. اگر به هر دلیلی در حال ایجاد حساب کاربری فیک هستید ، این راهنما واقعاً برای شما مفید خواهد بود.

در حالی که شماره موبایل یا ایمیل واقعی را می دهید ، فیس بوک به طور مداوم اعلانی را به شماره موبایل و ایمیل خاص می فرستد ، که بازهم دردسر بزرگی برای ما محسوب می شود. به هر حال ، ایمیل ما پر از نامه ناخواسته با ایمیل های بی فایده خواهد بود که منطقی نیست.

فهرست

  • حساب فیس بوک بدون شماره موبایل ایجاد کنید
  • روش 1: استفاده از شماره های یکبار مصرف موبایل
  • روش 2: ایجاد حساب فیس بوک بدون شماره تلفن
  • روش 3: استفاده از ترفند نقطه جیمیل
  • چرا شماره موبایل و ایمیل را مخفی کنید؟
  • حرف آخر

اگر ایمیل شما قبلاً تحت تأثیر قرار گرفته است و می خواهد از لیست پستی خاصی حذف یا لغو اشتراک شود ، یک ابزار مفید به نام Unroll.me وجود دارد. این می تواند برای پاک کردن ایمیل شما و همچنین برای مسدود کردن اشتراک های ناخواسته استفاده شود. اکنون ، با تنظیم همه اینها ، بیایید سریع وارد راهنما شویم و نحوه ایجاد چندین حساب فیس بوک بدون شماره تلفن یا ایمیل را ببینید.

حساب فیس بوک را بدون شماره موبایل ایجاد کنید

روش های مختلفی برای ایجاد حساب های فیس بوک با ذکر شماره تلفن همراه واقعی یا آدرس ایمیل شما وجود دارد. من چندین روش را در زیر ذکر خواهم کرد و شما می توانید برای انجام کار هر یک از آنها را دنبال کنید. برای انجام کار سه روش منحصر به فرد در زیر خواهید یافت.

در روش اول ، ما از شماره های تلفن همراه یکبار مصرف استفاده خواهیم کرد که برای دریافت پیام کوتاه به صورت آنلاین استفاده می شود و در روش دوم ، از تولیدکنندگان ایمیل یکبار مصرف برای ایجاد شناسه های ایمیل جعلی تصادفی و سپس ایجاد حساب فیس بوک بر اساس آن استفاده خواهیم کرد.

روش 1: استفاده از شماره های یکبار مصرف موبایل

مرحله 1: به صفحه Receive SMS Online بروید و سپس سایتی را به دلخواه خود انتخاب کنید. این صفحه دارای چندین سایت دارای صدها شماره یکبار مصرف است که می تواند برای انجام تأیید آنلاین استفاده شود.

مرحله 2: روی هر شماره موبایل که دوست دارید کلیک کنید (آن را کپی کنید).

مرحله 3: اکنون به facebook.com بروید.

مرحله 4: بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

مرحله 5: مشخصات خود را مانند نام ، تاریخ تولد ، رمز عبور و غیره وارد کنید

مرحله 6: در قسمت شماره موبایل ، شماره ای را که در مرحله 2 کپی کرده اید تایپ کنید

Create Facebook account without mobile number

مرحله 7: اکنون یک کد تأیید (OTP) در پنل اس ام اس که انتخاب کرده اید، دریافت خواهید کرد. به سادگی کد را کپی کنید

مرحله 8: همان کد تأیید را در فیس بوک تایپ کنید.

اکنون حساب شما فوراً فعال می شود. خودشه. ما یک حساب کاربری فیس بوک بدون شماره تلفن ایجاد کرده ایم.

روش کنترل گوشی دیگران از راه دور

روش 2: ایجاد حساب فیس بوک بدون شماره تلفن

برای این روش ، شما به یک حساب ایمیل احتیاج دارید ، نگران نباشید ما به حساب اصلی خود نمی رویم ، بلکه به یک حساب جعلی وارد می شویم. سایت هایی مانند Fakemailgenerator ، emailfake و غیره وجود دارد که آدرس های ایمیل موقت را برای انجام تأیید آنلاین در تقریباً هر برنامه یا وب سایتی فراهم می کند. ما در این روش از یکی از این سرویس ها استفاده خواهیم کرد.

مرحله 1: به facebook.com بروید

مرحله 2: بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید و مشخصات خود را مانند نام ، گذرواژه و غیره پر کنی

مرحله 3: به fakemailgenerator.com بروید

Fake Email Generator

مرحله 4: ایمیل جعلی مورد علاقه خود را انتخاب کنید

مرحله 5: به فیس بوک برگردید ، ایمیل را از Fakemailgenerator در قسمت فیس بوک ایمیل تایپ کنید

مرحله 6: روی ثبت نام کلیک کنید

جایگزین های FakeMailGenerator:

اگر به هر دلیلی قادر به استفاده از FakeMailGenerator نیستید ، می توانید از هر یک از سایت های داده شده در زیر استفاده کنید:

اکنون یک ایمیل تأیید در Fakemailgenerator.com دریافت خواهید کرد ، روی پیوند تأیید کلیک کرده و حساب خود را تأیید کنید.

روش 3: استفاده از ترفند نقطه جیمیل

نظرتان در مورد ساخت صدها حساب فیس بوک با استفاده از یک حساب جیمیلچیست؟ عالی به نظر می رسد ، درست است؟

در این روش ، از یک شناسه جیمیلبرای ایجاد چندین حساب فیس بوک استفاده خواهیم کرد. با استفاده از این روش ، هیچ مشکلی در مورد بن یا مسدود کردن حساب وجود ندارد.

این ترفند نقطه جیمیل نه تنها در فیس بوک بلکه برای ثبت نام در هر سایتی نیز قابل استفاده است.

چرا شماره موبایل و ایمیل را مخفی کنید؟

پیام کوتاه و هرزنامه ایمیل روز به روز در حال افزایش است. یکی از اصلی ترین دلایل رخ دادن این اتفاق ، اشتراک آدرس اصلی ایمیل و شماره تلفن همراه ما در همه جا است. سایت هایی وجود دارد که ما مرتباً از آنها استفاده می کنیم و سایتهایی که فقط یک یا دو بار از آنها استفاده می کنیم.

برای وب سایت ها و برنامه هایی که در گروه 1 قرار دارند ، می توانید شناسه های اصلی خود را ارائه دهید ، اما برای سایت هایی که فقط یک بار از آنها استفاده می کنیم ، باید فقط جزئیات جعلی را در آنجا ارائه دهیم ، در غیر این صورت آنها با ارسال ایمیل های تبلیغاتی به حساب ما اسپم می شوند.

ساخت جیمیل بدون شماره (برای اندروید، کامپیوتر و آیفون)

جدای از این ، احتمالاتی وجود دارد که ایمیل ما به دست نا اهلش افتاده و ایمیل هایی را برای ما میفرستند که ربطی به ما ندارد. همیشه توصیه می شود که دو حساب ایمیل داشته باشید. می توانید یکی از آنها را به عنوان ایمیل اصلی خود استفاده کنید ، جایی که همه پرونده ها ، اسناد و ایمیل های مهم را به اشتراک می گذارید. مورد دوم باید در مکان هایی استفاده شود که می خواهید دسترسی موقت داشته باشید.

بگذارید بگوییم که می خواهید فایلی را از یک سایت بارگیری کنید. اما سایت از شما می خواهد ایمیل خود را وارد کنید و آن را تأیید کنید. فقط پس از فعال کردن حساب خود ، می توانید فایل را بارگیری کنید.

این یک دام واضح است. شما دیگر قصد بازدید از این سایت را ندارید اما هنوز آنها آدرس ایمیل شما را می خواهند. پس از چند روز ، آنها برخی از ایمیل های تبلیغاتی را ارسال می کنند و حساب شما را اسپم می کنند. برای جلوگیری از این اتفاق می توانید از حساب دوم خود استفاده کنید که مرتباً از آن استفاده نمی کنید.

حرف نهایی

فرض کنید می خواهید بدون ارائه اطلاعات واقعی خود مانند شماره موبایل و ایمیل ، یک حساب کاربری فیس بوک ایجاد کنید ، قطعاً این راهنما برای شما مفید خواهد بود. امیدوارم این راهنما برای شما بسیار جذاب باشد ، لطفاً این مقاله را در فیس بوک ، توییتر ، G + یا هرجای دیگری که دوست دارید به اشتراک بگذارید و به دوستان خود در مورد این ترفند اطلاع دهید

روش صرفه جویی مصرف اینترنت فیسبوک (گوشی و کامپیوتر)

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

  1. سلام خداقوت ،اکانت فیسبوکم غیرفعال شده و نمی تونم واردشم ، اکانت شخصی نبود ،اکانت بازیهام بود الان تمام دیتا بازی هام رفته ،و اینکه اکانت جدید هم درس میکنم ازم شماره میخواد،عکس میخواد ،باید چیکار کنم!.؟؟! ممکنه بعد مدتی درس شه و اکانتم برگرده؟!؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا